Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lányod születne mi lenne a...

Ha lányod születne mi lenne a neve?

Figyelt kérdés
Mi a kedvenc női neved + amit utálsz
2011. szept. 30. 18:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
89%
Miléna vagy Rebeka lenne. De tetszik még Fanni, Kinga, Dominika, Hanga, Adria, Gerda. Ami nem: Margit, Rita, Sára, Beáta.
2011. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%

Katalin, Mária vagy Éva lenne.

Amit semmiképpen nem adnék neki: Tímea / mert nekem is az a nevem és utálom /, Réka, Orsolya, Teréz. Meg azok a latin-amerikai szappanoperákból kiszedett és az ilyen mostanság divatos fura nevek / Eper, Őzike, stb. /

Egyébként, a fenti "kutyanevekről" jut eszembe: képzeljétek, egyszer az anyám nevére, a Katira mondta valaki, hogy az tehénnév! Na, szép...

Egyébként a fiúnevek között jóval több van, ami nem tetszik.

2011. szept. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a Bianka és a Janka sem kutya név :/ Meg hát igen, az egyik ismerősöm kutyája Fruzsi, de attól a Fruzsi még nem kutya név, meg a mi kutyánk Szaffi, és anyám osztályába is jár egy Szaffi, és attól az még macskanév marad a rajzfilm miatt :)- na jó ez csak vicc, természetesen, ember név az is.

Kutya név a Morzsi, Blöki, Mancs, Tapi és hasonlók...

2011. okt. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
89%

Amit szeretek:Auróra,Jázmin és a favorit a Laura.Szerintem ez lesz a lányom neve ha lesz egyszer Laura Auróra:)


Amit gyűlölök: Anikó(fúj)Kitti,Iza mert ezek általában mind r*bancok,ezt komolyan mondom,láttam már belőlük párat ismerek is és ez így van.

2011. okt. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a két kedvencem a Réka és a Patrícia. Ezeket adnám első névnek, ha lányaim születnének. Második névnek meg valami "régiesebb" szép nevet, mint mondjuk az Ágnes, Judit, ...
2011. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
96%

A lakóhelyem környékén volt egy uszkár, akinek Timi volt a neve. Mikor szólongatták, azt hittem, nekem szólnak!:-)

Meg volt egy boxer, Lacinak hívták!:-)

2011. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%

Jajj a Hannát én is kihagytam. Fúúú de nem tetszik. Minden nap olvasok egy újszülött Hannát az újságban . Amióta megy a Hannah Montana ez van :D

Most majd Selena lesz meg Demi.

2011. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
92%
A JANKA a János női megfelelője és mint tudjuk ez eredeti Magyar név ezért lett a lányom is az .Végül is nevet Úgy adunk,hogy tetszik a hangzása az mindegy ,hogy Embernek,v.állatnak adjuk.A kérdés írójának csak annyit ezt neked kell eldöntened mert még pár hozzászólás és a naptár minden női neve szerepelni fog itt.Tehát a kérdésre válasz nem fogsz kapni,de te tudod.
2011. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

amiket szeretek: Anikó, Réka, Szonja, Krisztina, Benigna (ezt ma olvastam itt és nagyon megtetszett :D), Julianna, Nikolett

amiket nem szeretek: tucatnevek, pl. Anna. nem csúnya név, de kiráz tőle a hideg... vagy ilyen még a Judit, Erika, Borbála, stb...

amiket nagyon nem szeretek: Kincső, Csenge, Bíborka... ezek valahogy ááá :))

bocsi minden Kincsőtől, Csengétől, és Bíborkától. :D

16/L (Eugénia :D...úristen)

2011. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

tetszik: Jázmin, Hanna, Polli

kevésbé: Katinka, Evelin

2011. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!