Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az élet, ha forróvérű...

Milyen az élet, ha forróvérű a párod?

Figyelt kérdés

Az enyém (F) ilyen nyers, lobbanékony ösztönös típus. (Kos, az számít?) Abszolút észreveszi a nyiladozó lányok szépeségétől az éret korosztályig a nőket. Fogékony rá. nem is rejti véka alá. No, nem túl durván, csak "jó ez a kép rólad", "ezen szép vagy", stb., meg nekem is megállapítja, ha valaki jól fest.

Meg lehet bízni ilyen valakiben? Hogy ez ezen a szinten marad? Tudtommal sosem nem csalt meg.


2011. szept. 30. 20:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Mi is forróvérűek vagyunk,majdnem 10 év után is....de kizárólag egymás irányában.Az nagyon zavaró lehet,ha a párod másokat dicsérget,ráadásul nem is rejtegeti előtted a tetszését.Fúúúú engem nagyon zavarna,nem tűrném !!!!
2011. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Meg lehet benne bízni, de lehetőleg legyen rendben minden a minőséggel is és a mennyiséggel is (!) otthon, már ha érted, mire gondolok. ;)
2011. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
-Én női kos vagyok és forróvérű, egy dolog, hogy megnézem, amit meg kell, de nem csalnám meg a párom.
2011. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, neked bejön-e ez a típus. Ha igen, akkor minden rendben. Ha bánt, hogy ilyen, akkor nem lesz jó vége. Azt lehet még ő maga sem tudja, hogy megmarad-e ezen a szinten, vagy a tettek mezejére lép.
2011. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

Forróvérű,de csak velem.Mást maximum megnéz,de dicsérgetni is csak engem.minden vágyát teljsitem,ő is az enyémet,nincs gond,tudom hogy sosem csalna meg,imád.

sok év után is van hogy 24 óra alatt 5x "mászik rám"...(fizikailag birná,többször tenné...kb állandóan:))

pedig elmúlt 30...

2011. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az a kérdés mennyi idő után un meg, meg hogy a lelkiismerete engedi-e a megcsalást...attól hogy megnéz másokat még veled van, neked kell ismerned elmúlhat e a tisztelete amit irántad érez....
2011. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sok kos pasit ismerek, van köztük egy fiatal pap is! Még ő is állandóan dicsér, hogy milyen csinos vagyok! :D (baráti a kapcsolatunk)

Szerintem a kosok alapba ilyen heves emberek.

Az biztos, hogy nem ettől függ az, hogy valaki megcsal e vagy sem. Volt párom soha nem dicsért senkit, engem sem, és mégis folyamatosan megcsalt.

Párod egyszerűen csak észreveszi a szépet, és ki is fejezi tetszését. :)


24/N

2011. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem a kosságon múlik. Férjem is az, én is az vagyok, de amit leírtál, nem jellemző egyikünkre sem.
2011. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

És ha öregedni kezdek?

Engem is megdicsér, ha ez az tetszik neki, de konstatálja a felcsusszant kilókat és egyebeket. Aki ilyen típus (külön örülök a kos jegyűek válaszainak) attól még ragaszkodhat, hogy bizony ebben nem változik?

2011. szept. 30. 21:35
 10/26 A kérdező kommentje:
Attól még lehet ragaszkodó, hogy ebben nem változik?
2011. szept. 30. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!