Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért viselkedik ilyen idegbet...

Miért viselkedik ilyen idegbetegen anyukám?

Figyelt kérdés

Közepese tanuló vagyok (3-4). Ma éppen takarítottam a szobámat hangosan zenét hallgatva, mikor beront a szobámba, hogy most is csak szórakozok tanulás helyett. Lekapcsoltam a zenét, elkezdtem porszívózni. Megint bejön, vörös fejjel, hogy még mindig nem vagyok képes tanulni, mikor ő kinyomtatott nekem dolgokat a kiselőadásomhoz németül. Oké, leültem vele tanulni. Anyu nem tud túl jól németül, ezért mikor már végképp nem értettem mit makog, mondtam neki, hogy köszönöm szépen, hogy gyűjtött nekem anyagot, innen már menni fog. Erre ő, áá, dehogy, segít nekem. Én finoman megmondtam, hogy nem értem, amit mond, megoldom egyedül is. Erre leüvölti a fejemet, hogy itt gürcölnek egész nap én meg meg se becsülöm (csak főzök a családra hetente 3-szor, a szobámat magamnak takarítom, én mosok fel az egész házban és az állatokkal is csak én törődök) és kussoljak be, egy óra múlva kész legyen. Miért ilyen agybeteg? Egy óra alatt hogyan írjam meg? Mindig azzal csesztet, hogy tanuljak, ha már a külsőm nem olyan:( Mit csináljak?


13L


2011. máj. 15. 15:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
anyád egy idegbeteg állat...
2011. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Erre rájöttem magamtól is...
2011. máj. 15. 15:12
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

két hétig hagyd a házimunkát, és helyette tanulj. Ha a szüleid elkezdenek ordibálni, csak kérdezd meg, hogy most mi baja, nem ő mondta, hogy ne szórakozz? Ha úgy érzi anyád, hogy egész nap gürcöl, mutasd meg neki, hogy milyen klassz dolga is van. (Nem kell mosnia, főznie sem mindig...)

Másrészről pedig légy őszinte vele. Mond meg, hogy szar németből, és nem kell a segítsége. Lehet meg fog sértődni, de legalább felfogja.

Illetve hogy érti,hogy a külsőd nem olyan? Már bocs, de egy plázacica lánynak jobban örülne, aki éjfélkor részegen esik haza? Tényleg, és apád mit szól mindehhez? Vele nem tudnál beszélni?

Amúgy sok sikert a feladathoz.

2011. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Apa szinte mindig dolgozik...Ha itthon van általában családi vacsora, aztán anyut hagyjuk és mi levonulunk a garázsba "rockolni":D Nem mindig viselkedik így, mostanában lett ennyire agybeteg.

A külsőm meg...hát, nem vagyok valami szép lány. Mindig a volt osztálytársával versengenek, hogy kinek milyen a lánya:P Az a csaj oké, hogy szép, de nálam is rosszabb tanuló, elvette a fiúmat, pletykákat terjeszt rólam, ha fellépnék megspékel valamit.

2011. máj. 15. 15:32
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy ha már a "külsőd nem olyan"? Ezt anyukád mondta???!!!
2011. máj. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem mi baja Anyukádnak Veled, pláne a külsőddel. A lánya vagy, pont neki kéne úgy szeretnie Téged, amilyen vagy.
2011. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mindig próbál kicsit csajosabbá tenni..
2011. máj. 15. 16:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen kijelentések viszont nem éppen az önbizalmat növelik. Ez nekem nagyon rosszul esne, az nem is annyira, ha kiabál...
2011. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Édesapádnak mi véleménye erről? /utolsó válaszoló/
2011. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Apu finoman szokta vele közölni, hogy nem kéne engem folyton cseszegetni. Ő önti belém a lelket mindig...de ugye ritkán van itthon.
2011. máj. 15. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!