Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban élők! Szoktatok...

Házasságban élők! Szoktatok még csókolózni a férjetekkel/feleségetekkel? Ha igen, mikor, ha nem, miért/mióta nem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 14:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

14:16

És jó ez neked így? 40-50 évesen se szeretnék így élni. Mi elsz később?

A szüleim 30! éve házasok és még mindig csókolóznak( és szexelnek is)

2011. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

16:35 ostobaságot beszélsz. mi sem csókolózunk már vagy 6 éve, és bátran állíthatom hogy az intimitással abszolút nincs probléma...tökéletes a házasságunk, csókolózás nélkül is. nem is értem az összefüggést.....



Én meg azt nem értem, hogy nem érted az összefüggést. A csók a vágy, mély kötődés megnyilvánulása. Annak az egyik nagyon lényeges kifejezőeszköze, hogy "szeretlek, kívánlak, vágyok a közelségedre". De felőlem nyugodtam homokba dughatod a fejed, hogy teljesen normális, hogy nincs csók a kapcsolatotokban, ez akkor is annak a jele, hogy nem már nem vágytok egymásra, legalábbis fizikailag biztos nem. Nem az én bajom...

2011. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Szerintem azért máshogy is ki lehet ezt fejezni, pl. simogatás, ölelkezés, puszilgatás...


Azért kérdeztem, mert most olvastam egy tiniknek való cikket, hogy mi van akkor, ha már annyira ellaposodott a kapcsolat, hogy nem csókolóztok a barátotokkal. Ez érdekes, mert azt hittem, hogy ilyen nincs, fiatalok között meg pláne, (mert házasságról el tudom képzelni, hogy sok-sok év múlva ide jut) de nagyon meglepődtem, ahogy olvastam a válaszokat.

2011. okt. 1. 18:08
 24/30 anonim ***** válasza:
Mi mindig sokat csókolóztunk a férjemmel, még a házasság előtt is aztán kisfiam megszületésétől kezdve nagyon elzárkóztam tőle, nem tudom megmagyarázni miért. Most mikor 8 hónapos újra fellobbant bennem a tűz és megint úgy kívánom mint rég. 8 éve vagyunk együtt.
2011. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Persze, hogy csókolózunk. 3 éve vagyunk házasok. Gyerekek is vannak. Ha észre vesszük a csók hiányát, mert elvesztünk a szürke hétköznapokban, akkor pótoljuk :) Nem feltétlenül szex előtt vagy közben, sőt, gyakrabban csókolózunk szextől függetlenül.
2011. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 wiWell ***** válasza:
Mi két éve vagyunk egyutt, ritkán csókolózunk, de abba beleremeg még mindig a térdem. Remélem még nagyon sokáig.
2011. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
csók és csókolózás között óriási a különbség. csók rengeteg van, de a nyelves akciók nem izgatnak minket. már nem. ez ugyan miért jelentené hogy nincs vágy vagy nincs intimitás?? amúgy meg nekünk igen, így jó. nem vágyunk már a nyálas, nyelves, órákon át tartó csókcsatákra.... de ettől még mindig nem gondolom úgy, hogy ez rossz lenne a kapcsolatra nézve.
2011. okt. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Majd az idő kigyógyít benneteket a sok nyálas nyelves csókból! Marad a nyuszipuszi!
2011. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
6,5 éve vagyunk együtt, csók minden nap van sok, csókolózás 1-3 naponta. Szerintem minden pár el tudja dönteni magának, hogy mennyi a jó, van akinél semmi, van akinél gyakran. Nekünk is volt olyan időszak, amikor elhidegültünk egymástól szinte észrevtélenül, és akkor még a sima csók is megritkult, de mióta rájöttünk, mit csináltunk rosszul, még több is van, mint korábban.
2014. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
En nem szeretek csókolózni, de ha arra kerül a sor nem utasitom vissza.A puszi az elmegy.
2014. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!