Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ha valaki...

Mi a véleményetek, ha valaki ezt mondja?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok arról, ha valaki azt mondja, hogy ő gimnáziumban ismerkedett meg a párjával anno, és vele akarja leélni az életét? Kinevetitek, vagy biztatjátok? Miért nem lehet az ilyesmit komolyan venni? Vannak, akik tényleg komlyoan gondolják, és sikerül is nekik...
2011. okt. 1. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
A barátnőm szülei középiskolában ismerkedtek meg. 25 éves házasok idén.. Kérdés? :)
2011. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én gimi 2. osztályos voltam, mikor megismertem a párom, ő volt az első barátom, ő akkor jött elsőbe. (hát igen, idősebb vagyok, de ő érettebb volt a koránál). Végigjártuk a gimit, én még egyetemre is mentem, ő már nem akart. Az egyetemről már a feleségeként ballagtam, mindenki azt várta, hogy gyorsan válunk majd. Helyette csendes, boldog évek, és család :) Van ilyen, de ritkaság.

Ja, és mi is megkaptuk, hogy -tiniszerelem, majd elmúlik, stb...

2011. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetném ki. Főleg ha semmi közöm hozzá, szurkolnék nekik.
2011. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálkozom ha valaki azt mondja,hisz manapság mindegyik házasság válásokkal végződik.Ha nekem mondaná valaki nem nevetném ki,inkább azt mondanám,hogy sok szerencsét,sose lehet tudni mit hoz a sors.Nem is olyan rég én is beleszerettem egy fiúba 3 hónapig együtt voltunk én is azt mondtam,hogy életem nagy szerelme és jól pofára is estem,persze nem mindegyik végződik így.És ha valaki megtalálta azt akit nagyon ne engedje el,mert kitudja,mikor fog találni még egy olyan fiút aki úgy fogja szeretni :)
2011. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már évek óta együtt lennének akkor azt mondanám csak így tovább, amúgy kicsit én is kételkedő lennék, de nem szokásom bárkit is kinevetni, inkább biztatnám.

Viszont, én azt tanácsolom ne hangoztass ilyeneket, egyáltalán semmi tervet, célt, álmot, reményt. Ezeket csendbe őrizd, mert a sok irigy ha látja hogy szépen alakul a sorsod, úgy ahogy elképzelted, mindent meg fog tenni hogy az utadba álljon.

Szóval hajrá! és csak csendben! :)

2011. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2011. okt. 1. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztatom. Ha mindketten igazán ezt akarják, simán sikerül. Mi 17 évesen ismerkedtünk meg, 20 évesen házasodtunk, most 42-k vagyunk két majdnem felnőtt gyerekkel. Ma sem dönthetnénk jobban, mindketten újrakezdenénk. Sok boldogságot Nektek! :)
2011. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tegye ha neki igy jó.


Napokban babáztam egy jót.

volt gimis osztálytársnőm 14 évesen jött össze az 5 évvel idősebb párjával.15 évesen azt mondta hogx gimi után fősuli,dolgozik 2 évet,lagzi,és gyerek.

Lassan 30 éves...gimi után megcsinálta a fősulit,2 és fél évet dolgozott amikor terhes lett az első babával,eljegyezték egymást,nemrég megszületett a második baba.Lagzi még hiányzik,a rávalót inkább lakásra költötték.

De irigylésreméltóak

2011. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!