Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoljak neki? (bővebbe...

Mit tanácsoljak neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy levelezőtársam aki testi fogyatékos, és egy olyan országban él ahol több hivatalos nyelv is van. Azt írta nekem, hogy az iskolájából tetszik neki egy "egészséges" lány, de nem tudja hogy így szóba állna-e vele. Ráadásul a fiú alig beszéli a lány anyanyelvét, de megérti. És nem tudja hogy a lány beszéli-e az ő anyanyelvét. Azt írtam neki hogy kérje meg a barátait hogy segítsenek neki ebben, de visszaírta hogy a barátai így is sokat segítenek. Milyen tanácsot adhatnék még?
2011. okt. 2. 06:52
 1/4 zkriszti3 ***** válasza:
Egy szál virág,mozi jegy .Aztán figyelje a lány arcát,az első pillanatban elárulja magát.Utána tiszta lesz a kép,érdemes folytatni,vagy ennyi volt.
2011. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ha ezt tenné akkor a lány is egyből rájönne hogy miről van szó. És ha visszautasítaná esetleg ki is nevetné, akkor biztosan nagyon rossz kedve lenne.
2011. okt. 2. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
hát, az életben még az egészséges, helyes fiúkat is visszautasítják. Elvégre egy nő nem lehet mindenki barátja, akinek megtetszik. Jobb, ha hozzászokik, van ilyen. Persze szomorú, hogy nem lenne jó kedve, de ez két emberen múlik mindig. Az elutasítottnak pedig el kell viselni a döntést. Ezt mindannyian tanuljuk, egy életen át. És mi sem vagyunk jó kedvűek.
2011. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ilyen az élet. Az egészséges fiúkat is szokták visszautasítani a lányok. Akkor kellenek majd a barátok, amikor vigasztalni kell.
2011. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!