Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoljak a legjobb...

Mit tanácsoljak a legjobb barátnömnek?

Figyelt kérdés

A szitu a következö: Mindketten 25 évesek vagyunk, születésünktöl fogva a legjobb barátnők. A barátnömnek 3 éve volt egy kapcsolata, halálosan szerelmes volt egy 40 éves férfibe. Együtt éltek, de végül szétmentek, bár mindketten szerettek egymást, belátták, hogy a lánynak igy jobb lesz. Ebböl a kapcsolatbol azonban született egy kislány, aki most 14 honapos. Már döntöttek a szakitásrol, mikor kiderült, hogy a lány terhes. Nem akarta elvetetni,gyönyörü kislánya született, mi is mellette álltunk mindig. Idöközben, mikor a kicsi 3 honapos volt, összejött egy sráccal, jo messzerie elköltöztek és össze is házasodatak, a srác meg nevére vette a kislányt. Az iagzi apja a nagy távolság miatt csak havonta látogatja, elvinni még a bnőm nem engedi.A gyerektartást fizeti, probál gondoskodni roluk.

A probléma most jön: A bnömnek megromlott (nem tulzottan) a kapcsolata a férjével, annak szülei miatt. Az anyósnál lakik a bnöm, és rendkivül undorito egy nö (már találkoztam vele), és a férje nem áll ki a bnöm mellett, ezért ö kezd elhidegülni töle.

Az expasi(a kislány apja), idöközben jelezte, hogy nem tud a bnöm nélkül élni, vissza akarja kapni a családját, mind az anyagi mind az érzelmi biztonságukrol gondoskodna.

A bnöm ma jön hozzám este, és itt lesznek holnap is, én tudok minden részletet, és tölem kért tanácsot, hogy mit tegyen ebben a helyzetben. Mradjon a férjével és éljenek mint eddig, anyagi szempontbol nélkülözve, vagy menjen vissza az exéhez aki a gyerek apja?

Azt mondja, mindkét pasit szereti, talán az exet szerelemböl, a férjét meg hálábol, de mindkettövel tudna élni.

Most nagyon rossz a helyzetem, mert én vagyok az akire hallgat és kell neki valami okosat mondanom. Azt szeretném, ha végre boldog lenne. De mi lenne neki a legjobb?

Probáltam leirni minden lényeges dolgot, aki csak kritizálni akarja ötvagy engem, kérem ne fáradjon a válaszirással.


2009. okt. 24. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne az ex pasival lennie, mert nála nem lennének bonyodalmak, főleg, ha anno se voltak. A férjnél meg nem lenne nyugta az anyós miatt, és tönkre menne.

Nem tudom, mennyire segített. :)

2009. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ha az exét szerelemből szereti akkor menjen hozzá vissza mert tényleg tönkre fog menni a mostani férje miatt.Ott meg még van esély az újrakezdésre meg ,hogy boldog legyen.Furcsa helyzet alakult ki nincs ezzel semmi probléma ilyen trükkös sajnos néha az élet ezt szépen meg lehet oldani:) ha a régebbi kapcsolatában boldogabb volt akkor szerintem kezdjenek mindent előről!Ez nagy döntés lesz jó ,hogy ilyen segítőkész barátnője van neki ,mint te!Sok sikert a jó választáshoz :)
2009. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

sztem az ex a jobb megoldás. a mostani párjával az anyós tönkre fogja tenni a kapcsolatot és ha mármost sem áll ki a hapsi a barátnőd mellett, később csak rosszabb lesz...


szóval az ex!

2009. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
igen, ez tényleg igy van, de azt mondja, nem tudná ennyire megbántani a férjét. Ö ilyen önfeláldozo tipus, pedig szerintem az exxel jobban járna, jol megvoltak..
2009. okt. 24. 14:11
 5/21 anonim ***** válasza:
Ez nem rólad szól véletlenül?
2009. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Azt modogatja, hogy végleg tönkretette a férje életét, mert lehet hogy nem fog mást találni. A lelkiismeretfurdalása miatt az összes vagyont (auto, pénz) a férjének akarja hagyni, hogy könnyitsan a büntudatán.

Nagyon szenved, 2 hnapja mondta ezt az ex, azota 10kg-t fogyott. Azt mondta, ha tudta volna hogy igy lesz, nem is keres más hapsit.

2009. okt. 24. 14:14
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem, kedves utolso, bár lehet, hogy én könnyebben feldolgoznám, mint a barátnőm. Nekem még szüleim is vannak akik mellettem állnánk, neki sajnos ök sincsenek már...
2009. okt. 24. 14:15
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az exet kell választani ilyen szituban. Önfeláldozásról fog szólni innentől az élete??? Ez egy nagy badarság és ha a férje szereti, ő se kívánna ilyet tőle, ezt tudatosítsd benne. A férj meg biztos nem egy ronda, undok pasi, fog találni mást, ha a barátnődnek megfelelt, akkor másnak is tetszeni fog, ezzel bátoríthatod a csajt.
2009. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az ex.Főleg,ha szerelmes bele.
2009. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az exéhez menjen egyértelműen! Sok boldogságot :)
2009. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!