Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha ilyen...

Mit csinálnál, ha ilyen derülne ki a párodról?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon édes orosz pasim, akiről kiderült, hogy börtönben volt drog miatt. egy világ tört össze bennem, ő volt az első barátom.

Aztán volt egy szintén orosz pasim, róla később kiderült, hogy katona volt, és ölt is embert. Ez is mellbe vágott.

Persze akkor mondták el, amikor már nagyon szerettem őket. Az elsőt nem tudtam elhagyni, máshogy lett vége, de a 2.-at elhagytam, mert titkolózott előttem egyéb dolgokról is.

utána jártam egy magyar sráccal (a sulimba kiutáltak mert szerb vagyok, de már nem járok suliba). de ő meg megütött, és őt is elhagytam.

most megismertem egy helyes ukrán pasit és beleszerettem...és sajnos róla is kiderült, hogy sitten ül.

én nem akarok ilyen pasikat, akiknek mindenféle balhéjuk van, és mindig attól félhetek, mikor viszik be őket, nem lenne egy nyugodt percem sem.

Hol találok normálisat?

21/L


2011. okt. 2. 13:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
egy kisvárosban élek, és beutazok a szomszéd nagyvárosba. és vegyesen, volt akit itthoni helyen, volt akit a másik városban ismertem meg. egyiket sem szórakozóhelyen egyébként.
2011. okt. 2. 13:16
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne az interneten ismerkedj,és ne bárokba :/
2011. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért a hazudozás és a drog meg ki tudja mi között még van különbség. Aztán majd te lennél a következő akit eltesz láb alól.
2011. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

én sem vagyok szent, csináltam ilyeneket mint az előző, de a sitt közelébe azért nem kerültem. és ettől félek legjobban hogy egyszer az lesz, mert hirtelen haragú vagyok nagyon.

meg mindig folyton féltem, volt hogy rendőrautó állt az exem háza előtt és görcsben volt a gyomrom.

nem jó érzés hogy bármikor bevarrhatják X-évre azt akit szeretsz.

2011. okt. 2. 13:20
 15/25 anonim ***** válasza:
61%
Élvezd az életet,sodródj kicsit az árral,fiatal vagy még!Eljön majd az igazi is de ne akard elsietni!:)
2011. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
légy forever alone
2011. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
47%

Én sem vagyok szent, csináltam ilyeneket mint az előző.

Na ezt hívják képmutatásnak.

2011. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ilyen macsós alfahím típusú pasik jönnek be, akkor ez a veszély benne lesz később is a pakliban. Rengeteg rendes, normális srác van de ha nem veszed őket észre akkor nincs mit tenni.. ez rajtad is múlik
2011. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Rossz közegben ismerkedsz.
2011. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért kellett lepontozni a sárga földig. Igen, én akit szeretek, elfogadok. Mindenki követhet el hülyeséget, senki nem feddhetetlen. Oké, drogot szórt, megkapta érte a büntetését, ezentúl senkitől ne kapjon esélyt? Ami pedig a katonát illeti, ahogy már írta valaki, benne van a pakliban, hogy embert öl.
2011. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!