Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha ilyen...

Mit csinálnál, ha ilyen derülne ki a párodról?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon édes orosz pasim, akiről kiderült, hogy börtönben volt drog miatt. egy világ tört össze bennem, ő volt az első barátom.

Aztán volt egy szintén orosz pasim, róla később kiderült, hogy katona volt, és ölt is embert. Ez is mellbe vágott.

Persze akkor mondták el, amikor már nagyon szerettem őket. Az elsőt nem tudtam elhagyni, máshogy lett vége, de a 2.-at elhagytam, mert titkolózott előttem egyéb dolgokról is.

utána jártam egy magyar sráccal (a sulimba kiutáltak mert szerb vagyok, de már nem járok suliba). de ő meg megütött, és őt is elhagytam.

most megismertem egy helyes ukrán pasit és beleszerettem...és sajnos róla is kiderült, hogy sitten ül.

én nem akarok ilyen pasikat, akiknek mindenféle balhéjuk van, és mindig attól félhetek, mikor viszik be őket, nem lenne egy nyugodt percem sem.

Hol találok normálisat?

21/L


2011. okt. 2. 13:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kellett lepontozni a sárga földig. Igen, én akit szeretek, elfogadok.


Na és az ilyen kapcsolatok lesznek tartósak,nem ahol minden kis izénél szakitáson gondolkodunk,vagy keresünk jobbat.A társunk nem egy árucikk amit kiválasztunk a polcról a legjobbat.

2011. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
70%
Talán nem a ránézésre balhés bunkó menőcsávókkal kéne barátkoznod állandó jelleggel,orosz ukrán bünözők ruszki katonák lányverő magyarok ,de komolyan ,ha neked csak ilyen kell akkor ne sírjál hanem viseld el,vagy vedd észre a csendesebb szolidabb fiúkat és velük barátkozz.Ja hogy az unalmas?Akkor kínlódj tovább..
2011. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Próbálj máshol is ismerkedni,járj el szórakozni,stb.

A drogostól én is kiakadtam volna,de a katonától nem biztos...Mármint úgy értem,hogy lehet,hogy a saját életét mentette vagy a társaiét.

2011. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

egyébként ez olyan furcsa hogy te azért szakítottál a pasikkal (kivéve a magyar)mert valami olyat csináltak régebben ami neked nem tetszett

szerintem ha egyszer igazán szerelmes leszel akkor eszedbe sem jutna hogy szakíts Vele mert a múltja nem a legdicsőbb vagy mert drogozik!

még fiatal vagy (jó nálam 5 évvel idősebb) szóval sztem fel a fejjel éééééés nem tom XD

2011. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én ha igazán szeretek valakit, akkor a múltjával együtt szeretem.Persze, ha most már nem zűrös.
2011. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!