Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnénk? A húgom nem...

Mit tehetnénk? A húgom nem jött haza éjszakára.

Figyelt kérdés

16 éves sincs még. Összevesztek a szüleimmel, mivel már megint cigisdobozokat találtak nála, állandóan cigizik, ráadásul a barátnőivel gyakran öngyújtógázt is szívnak. Állandóan a tiltás ellenére megy alkoholizálni, zülleni a barátnőivel, egyszer már detoxba is került az ital miatt, a pénzt pedig lopja a szüleinktől. Sajnos minden hiába, próbáltuk szebben, csúnyábban, nem hallgat ránk. Ma összevesztek, anyám nem akarta elengedni, mivel pénteken is elszökött este. Erre fogta magát, felvette az egyik táskáját és szó nélkül lelépett, és azóta sem jött haza! Holnap iskola is...

Mit tehetnénk ilyen helyzetben? Egy kiskorú csak úgy fogja magát, és a tiltás ellenére megszökik itthonról, ráadásul egész éjszaka haza sem jön? Jogilag tehet ilyenkor valamit a szülő?


2011. okt. 2. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

ma 21:15: köszönöm a felvilágosítást a kedves, intelligens, szeretetreméltó, jólelkű, szép, bölcs

75%-osnak !

2011. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%

a kedves, intelligens, szeretetreméltó, jólelkű, szép, bölcs

75%-osnak épp ma halt meg a szeretett kiscicája,akivel a "kedves" nővére kutyája végzett... úgyhogy neidegesíts fel te is még jobban

2011. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%
kedves 75 %-os, a helyedben én kinyírnám a dögöt... :S
2011. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

@kedves, intelligens, szeretetreméltó, jólelkű, szép, bölcs

75%-os


Kicsit kisebb arcot, ha kérhetném...


[link]

12. § Kiskorú az, aki a tizennyolcadik életévét még nem töltötte be, kivéve, ha házasságot kötött.

2011. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
off(előző: nem is az információval volt probléma, hanem az átadással. De ha ezt nagyon bonyolult neked megérteni, akkor hagyd. Akinek írtam, megértette, és én is megértettem, hogy lelkibaja volt, azért írta úgy, amit írt.) Térjünk vissza a kérdező gondjához.
2011. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Pár év elteltével mi lett a húgodból????
2018. szept. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!