Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35-40 közötti férfiak vagy...

35-40 közötti férfiak vagy feleségeik! Van itt olyan, akinek a párja 10 évvel idősebb (a férfi javára)?

Figyelt kérdés
Én a 20as éveimben járok a párom a 30as éveiben,évek óta együtt vagyunk,két pici babánk van.Amikor elkezdődött a kapcsolatunk,a környezetemben élők közül sokan azt mondták,idővel hátránnyá válik a korkülönbség,mert másak lesznek az igényeink.Aki ilyen korkülönbséggel él párkapcsolatot,attól kérdezném,változott e valami rossz irányba.Vagy a férfiak miben változnak meg a 40es éveik felé közeledve?Kevesebb szexet igényelnek?Fáradékonyabbak lesznek a mindennapokban(nyilván ez munkahelytől is függ,olyanra vagyok kíváncsi,aki aktív dolgozó)?Ezek buta kérdéseknek tűnhetnek,de szeretnék minél toleránsabb lenni magunkkal,és nem hagyni elromlani a kapcsolatunkat csak azért,mert esetleg változik az életritmusunk.
2011. okt. 3. 09:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kedves Andizsuszi!

Igen jól látod. Az egy év 9 hónapot azét tudom ilyen pontosan,mert akkor derült ki hogy belezugott az egyik kolléganőjébe. Azóta hogy finoman fogalmazzak nem az igazi a kapcsolatunk. Egy "kicsit" zokon vettem....:-((

2011. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Andizsuzsi ***** válasza:
Hát egyáltalán nem irigyellek. És együtt maradtatok? És annak a kapcsolatnak már vége? Azért elég gáz, ha 1 éves kapcsolatban már kitekintgetett a párod.
2011. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

A férjem 40 éves, én 30 vagyok.

Semmi nem változott rossz irányba, imádjuk egymást.

És nemcsak ő lehet fáradt egy nehéz nap után, hanem én is.

Emberek vagyunk.

2011. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát.Akkor ezek szerint annak idején ezek inkább rosszmájú megjegyzések voltak az ismerőseim részéről.Eddig én sem tapasztaltam,hogy a korkülönbség lett volna akadálya köztünk bárminek is,remélem ez később nem is változik.Talán annyi tűnt fel,hogy ő egyre kevésbé igényli a baráti összejöveteleket,de ő régebben is kevésbé igényelte,mint én.
2011. okt. 3. 12:57
 15/18 anonim ***** válasza:
én 31 vagyok, a férjem 42. 4 éve vagyunk együtt, és tökéletes a kapcsolatunk!!
2011. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen vége. Állitolag még el sem kezdődött már vége lett,merthogy nem volt koztuk semmi,amit én elég nehezen tudok elhinni. Most dolgozunk(azthiszem, én már semmiben nem vagyok biztos) a dolgok rendbehozatalán. Tényleg olyan kevés az a heti 1-2 szex két kicsi gyerek mellett?
2011. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

én 23 vagyok a párom 33, lassan egy éve vagyunk együtt,de még soha nem volt ilyen jó senkivel se a szex, se semmi mint vele.

Végre férfi mellett érezhetem magam, nem valami nyálas kis hülyegyerek, akinek fogalma nincs semmiről.

Büszke vagyok rá, imádom őt! És elmondom, ő az első pasi, akivel mindennap igényelem, hogy legyen szex, különben megveszek. Néha fáradt szegény, mert olyan a munkahelye, de akkor én veszem kezembe az irányítást és egyáltalán nem mondott még nemet. :)

Viszont az biztos (és még soha nem éreztem ilyet), hogy tőle szeretnék gyereket, és vele szeretném leélni az életem. És ami boldoggá tesz, hogy ő is ezt mondja. 4 hónapja együtt élünk, és nagyon jó!

2011. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálad még nincs veszély! Az emberek 50 fölött kezdenek el látványosan öregedni. Ráncosodás, lógó ez meg az.... Az már taszíthatja a fiatalabbat. Ekkora időtávra ne tervezd!
2013. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!