Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megbántottam egy barátnőmet...

Ha megbántottam egy barátnőmet szerintetek mikor bocsát meg?

Figyelt kérdés
Tegnap összevesztem egy barátnőmmel és eléggé megbántottam. Olyan dolgokat mondtam és tettem amit már megbántam.
2011. aug. 1. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat szepen kerjel töle bocsanotat,es mond meg neki azt amit ide irtal.
2011. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az lenne a fontos, hogy mikor bocsát meg, hanem hogy mit érez. Mivel le sem írtad a szitut, nemigen kapsz épkézláb választ egy rosszul feltett kérdésre. Ne ezzel foglalkozz, hanem próbáld kiengesztelni.
2011. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy sajnálod meg hogy megbántad, és ha jó barátnő rögtön megbocsát vagy legalábbis kis idő elteltével.
2011. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Pontosan 36 óra és 55 perc múlva fog megbocsátani!


Ezt mi mégis honnan tudjuk, de komolyan?


23N

2011. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Holnapután kiskedden.
2011. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az átlagos megbocsájtási idő barátnő esetén 24-28 óra, akut esetben 36-48 óra és 10 perc......
2011. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!