Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek az én helyemben?...

Mit tennétek az én helyemben? Bocsánatot kéne kérjek vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval gondoltam kikérem más , idegen emberek véleményét mivel nem tudom mit kéne tennem, és így biztos nem áll fenn az a dolog, hogy "elfogultság"

Lényegében apukámmal való kapcsolatomról lenne szó, én most 21vagyok és eljöttem otthonról, egyetemre mentem el, egy másik városba, igaz csak fizetősre vettek fel, de mindent magamnak intézem , tandíjt és mindent amit másra költök...az utóbbi időben nagyon megromlott a kapcsolatunk, régebben többször volt olyan , hogy megütött , nagyon féltem tőle, olyan dolgokat mondott, hogy hülye g.ci vagyok, meg k.rva...meg , hogy olyan hülye vagyok mint anyukám volt (anyum meghalt 13éves koromban) ...aztán így a kapcsolatunk elég ingadozó volt, de onnantól, hogy kiderült, hogy fizetősre vettek fel és így elmegyek még rosszabb lett, amúgy sose mondta , h ez a baja, mindig olyan dolog miatt üvöltött le, hogy nem jól mosogattam el, vagy , h bent hagytam a hullámcsatott a fürdőben ... meg ilyenek, amik így a takarítással kapcsolatos...és így egy idő után az lett, hogy emiatt a sok veszekedés miatt, olyat mondtam a végén, hogy "utállak"...aznap ,mikor indultam le szegedre , még leüvöltött, h milyen hülye vagyok, mert nem mosogattam el... de nagyon csunya dolgokat mondott, ezt így este 10kor aztán ment dolgozni, én reggel 4kor indultam , egyedül a böröndökkel, kollégiumba ...nem adott pénzt, semmit... nem is kértem tőle, annyit nem mondott, h jó útat... a veszekedés vége, úgy végződött, hogy mondta, hogy adjam neki vissza mindent ami az övé... én mondtam neki, hogy "remélem sokat fogsz gyógyszerre költeni" mert nagyon felidegesítettem magam... aztán azvolt, hogy úgye eljöttem otthonról, másnap összepakolta a cuccaimat és így dobozokban van....növéremm folyton mondja, h béküljek ki vele, mert ő nem tud eltartani és , hogy nem aludhatok otthon... most több mint egyhónapja ittvagyok és egyszer sem hívott fel...tesóm néha felhív , de általában leüvölt valami miatt... nála is nagyon változó, néha dicslr , h milyen erős vagyok , aztán leüvölt, hogy nem aludhatok nála...egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak, most itt sokkal nyugodtabb vagyok, de mégis hiányzik az "otthon" Összeségében teljesen tisztában vagyok vele, hogy én is hibás vagyok, de úgy gondolom ha valaki a gyerekével 6éven keresztül úgy beszél mint egy ... és így egyszer sem kér bocsánatot az egy idő után nem úgy tekint az apjára, hogy akire büszke és, hogy... volt, hogy mondta, hogy agyonver...vagy épp olyan dolog, hogy elment az áram otthon és én nem mertem felkapcsolni az áramot...mert nem tudtam, h h kell...felidedesítette magát és így én épp telefonáltam, csunya dolgokat mondott, mondta, h nyíssam ki azonnal az ajtót és megütött... vagy az volt, hogy haza jöttem és enni szerettem volna , erre csak úgy mondta, hogy milyen hülye vagyok és így jött nekem....és befutottam gyorsan... mondta, hogy beleveri a fejemet a falba...meg ilyenek...meg , hogy azért mondta, hogy olyan hülye vagyok mint anyu volt, mert épp a könyvtáros könyvekről volt szó...és nem tudtam valamit...Az igaz, hogy kicsit rendetlen voltam, de mégis takarítottam , bevallóm, hogy néha elég kupi volt a szobámban, de nem tettem tönkre semmit, és mindig kitakarítottam a végén... ilyenek...tehát azért igyekeztem...de ő teljesen rendmániás ,pl a hütöben a kaja csak úgy lehet, ha alatta valamilyen papír van...meg ilyenek (amúgy gyakran ivott esténként, meg gondolom most is)Na jo azt hiszem ennyi!

Köszi annak aki elolvassa és választ ír!


2011. okt. 3. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szememben az ilyen nem apa...Biztosan nem keresném.
2011. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnàllak nem vagy könnyü helyzetbe. Komolyan gratulàlok neked, hogy nem készültél ki az apàd mellett és még egyetemre is bejutottàl. Igazàn a nõvéred jobban kiàllhatna melletted. Nézd én nem kérnék bocsànatot, ha minden igaz,amit leirtàl. De hogyan tudod eltartani magadat,amig be nem fejezed a tanulàst? Sok sikert és szerencsét neked.

Ja és szégyelheti magàt az apàd, hogy az elhunyt anyudról igy beszél, komolyan egy vadàllat.

2011. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy aki fizetősre jár,az lehet kollégista is...


Én nem hívnám fel az "apámat" ha a helyedben lennék soha többet szerintem.Diploma után pedig minél messzebre költöznék(talán külföldre!)..Ha eltudod végezni a diplomát úgy,hogy közben el is tartod magad saját erődből,akkor kitartást kívánok és sok sikert!

2011. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet költséges is kollégista, nekem 1000ft tal drágább a kolesz és nehezebb volt bejutni, de megoldottuk tesommal, igazából tesóm kiáll mellettem , a "kisebb" dolgokban, de nagyon rosszul esik nekem, hogy itt koliban mindenki megy haza hétvégén ién ittvagyok...és az, h eltartom magam, nehogy azt gondoljátok, h sokat eszek ...maximium 500ft/nap...ennyi , mivel hátrányos helyzetű vagyok kapok árvaságit és bursat abból lett pénzem...
2011. okt. 3. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne kérj bocsánatot, nincs miért, azt inkább neki kéne. De láthatóan rossz a lelkiismereted, hívd fel, kérdezd meg hogy van, egy kis beszélgetés talán megnyugtat. Ha pedig bunkózik, tedd le a telefont, nem a szolgája nem bánhat veled így.
2011. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!