Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? HAgyjam már?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? HAgyjam már? Kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor irtam egy pasinak egy bántó smst.Kérjek tőle bocsánatot?Irjak rá?Én szarul érzem ez miatt magam.Ti mit tennétek?Az tart vissza h félek le fog hordani mindennek.
2011. jan. 6. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj bocsánatot! Ha le is hord mindennek, legalább nem lesz lelkiismeretfurdalásod. És ha haragudni is fog, idővel, úgyis megnyugszik és megbocsát majd. Bár nem tudom, miért írtál neki és mit... de te sztem kérj bocsánatot, ha jobbnak látod.
2011. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Féltékenység,kiosztás,cinikusság megfogalmazza egyben...
2011. jan. 6. 13:50
 3/5 Fülünyúl ***** válasza:

Bocsánatot kell kérni, ha hibáztál és megbántottad. Minél előbb. És ennyi.


Csak megjegyzés: hogy érdekes, mindenki azt bántja meg legtöbbször akit szeret. Feltehetném a költői kérdést: minek?


29/L

2011. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hibáztál kérj bocsánatot!
2011. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mond ezt neki:


"bocsi hogy olyan bántó sms-t írtam szilveszterkor. Én ez végett nagyon rosszul érzem magam. Bocsi. ugye megbocsáktasz?

2011. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!