Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt hagynád a párod 6 hónapra...

Itt hagynád a párod 6 hónapra egy külföldi munka miatt ha tudnád hogy utánna már együtt mentek?

Figyelt kérdés
Vagy megvárnád azt amig együtt mentek?Nem tudom mit csináljak a páromnak még a suliból pont annyi van hátra amennyi lenne a külföldi munka nekem de utánna jönne velem és együtt mennénk.Nem tudom mit csináljak mert bár igaz így sem tudunk sokat együtt lenni sajnos,de úgy jó esetben csak havonta találkoznánk..
2011. okt. 5. 11:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Minél idösebb leszel, annál nehezebb lesz...ezt jól gondold meg!
2011. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%

Én azt nem értem, hogy miért kell azokat így lepontozni, akik azt írták, hogy ők nem mennének??? Nem azt mondtuk, hogy a kérdező ne menjen, csak a saját személyes véleményünket, erre valamelyik kedves válaszoló jól lehúzott minket! Köszi!


Egyébként pedig kedves válaszoló, a válaszodból úgy tűnik, nagyon nem akarsz menni. Akkor viszont azt tanácsolom, ne menj! Ha akaratod ellenére mész ki, nem fogod jól érezni magad. Csak azért ne indulj neki a nagyvilágnak, mert a párod "küld". Itt az a legfontosabb, hogy te szeretnél-e egyedül menni?

2011. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:55


Szeretnék menni de ő nagy vissza tartó erő számomra és ő könnyebben mondja hogy kibírjuk,hiszen itthonról ő könnyebben viseli a dolgokat mint én ott,nekem ott döbb dologgal kell megküzdeni mint ő neki itthon,viszont tudom hogy lehet jobb döntés lenne a jövőnk szempontjából de ugyanakkor utánna ha végez a sulival akkor együtt mennénk.öszintén szólva fogalmam sincs mit kellene tennem...vagy jelen esetben mi lenne a jó megoldás.

2011. okt. 5. 12:09
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Nincs esetleg egy vállalkozó kedvű barátnőd, vagy unokatesód, aki szívesen kimenne veled? Mert valóban, neked odakint egyedül sokkal rosszabb lenne, mint a párodnak itthon.
2011. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2011. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%
Én ha 2 napig nem látom a páromat, megkattanok, tiszta depresszió leszek, úgyhogy nem, nem mennék, csak vele.
2011. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem tenném meg.Lehet, hogy tényleg nem olyan hosszú idő, de én nem bírnám ki.
2011. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mi 10 hónapja vagyunk együtt és a Párom készül fél évre kimenni külföldre. És addig egyszer sem jöhet haza, semmikor. ez idő alatt lesz Karácsony, Szilveszter, 1. évfordulónk, 30. szülinapja. De enélkül nem tudunk elindulni az életben sajna. Én várok rá, és imádom majd addig is. :)

23N

2011. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én két hónap múlva megyek.
2011. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!