Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 19évesen házasság? 19éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19évesen házasság? 19éves vagyok és 2és fél éve vagyok a külföldi párommal. Mostanáig nem laktuk együtt de most már szeretnénk.

Figyelt kérdés
Ő25éves. ha tartósan együtt akarunk élni össze kell házasodni.én meg is tenném mert szeretem és vele akarok lenni de manapság annyi válást látok.mi a véleményetek ilyen idős házasságkötésről?
2009. ápr. 19. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hazassaghoz meg fiatal vagy, miert nem lehet csak osszekoltozni? Milyen nemzetisegu a parod, es hol eltek?
2009. ápr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
azért nem tudunk mert nem EUs országban lakik.pedig én is szivesebben költöznék mert lakva ismerjük meg egymást de ha nincs más?!emmiat nem akarom elvesziteni.most jelenleg ő Szerbiában lakik Én meg itthon
2009. ápr. 19. 18:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt lányosztálytársam, aki érettségi után rögtön férjhez ment. Több mint 10 éve, ma is együtt vannak, 3 gyerekkel.
2009. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem a korod miatt váltok el, ha esetleg arra kerülne a sor. de ha esetleg elváltok akkor sincsen semmi, nem 100évvel ezelőtt vagyunk. ha úgy érzed hogy szereted, tudnál vele élni, segítenétek egymást stb. stb. akkir szerintem vágj bele.
2009. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem is vagj bele. en belemennek, ha lenne lehetosegem a mostani parommal, de meg mindketten fiatalok vagyunk (veled egyidosek) igy egyetem elott, 0 anyagi hatterrel...

szoval en belevagnek a helyedben. Ne torodj masokkal. HA szetmennetek szerintem sem a kor lenne az elso akadaly.

Sok boldogsagot, ha ugy dontenel:)

2009. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is 19 voltam mikor férjhez mentem....
2009. ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!


Tapasztalatból írok!:)

Teljesen mindegy , hogy milyen bőrszinű , nemzetiségű...stb a párod. Először költözz vele össze! Rengeteg dolgot meglátsz , amit addig nem , és nem hiába van az a mondás, hogy "lakva ismerszik meg...". Amikor én a párommal összeköltöztem , az első hónap az "újratanulás" időszaka volt. Megismertem ténylegesen , hogy ki ez az ember , akivel megosztanám estelegesen a jövőmet? Hála az égnek , nálam ez pozitív előjellel alakult , de én is igazodtam hozzá sok dologban! Így minden kérdőjel nélkül tudtam , hogy ez az az ember , akivel együtt , még házasságban is el tudom képzelni az életemet!

Az életkor nem számít egyébként. Ha jól megismeritek egymást , és úgy gondolod ő lesz az aki a Társad, akkor nincs kérdés :)

2009. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
uccsó vagyok. Látom , írod hogy macerás a dolog , de valahogy próbáljátok meg! ne azért házasodjatok össze , hogy együtt lakhassatok ; hanem fordítva! :) Azért ne hajtsd tényleg a fejed a házasság kötelékébe , hogy együtt lehessetek. Valami kis áldozatot ő is hozhat , sok munka van Mo-on külföldieknek is.
2009. ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze először ugyis a munka vízumot probáljuk meg de 0 magyar nyelvtudással elég pesszimista vagyok.ezért gonodlkodunk a külföldön.ugyhogy a házasság a leguccsó lépés.de én is tartok picit ettől:( de azért köszi a válaszotokat(a bátorítót is:)
2009. ápr. 20. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:
szia!én 16 éves vagyok és most mentem férjhez, kb.2év járás után!szerintem probáld meg,nem a kor számítt!
2009. ápr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!