Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Híradóban...

Mit szóltok a Híradóban bemutatott gyrerekverésról?

Figyelt kérdés
Állítólag egy tanítónő mutatópálcával ráütött egy elsős gyerek kezére, aki mást írt, mint ami a feladat volt. A tanító már az anyát is tanította, de akkor még nem ütött meg senkit.
2011. okt. 5. 18:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem mért jönnek azzal sokan h jajj az én időmbe mit kaptunk blablabla...senkinek nincs joga megütni egy gyereket főleg ha az még csak elsős..érdekes módon ha engem ütne meg egy tanár nem lenne belőle semmi de ha én ütném meg a tanárt kirúgának..érdekes..van pár gyerek(főleg középiskolába)akire ráférne de az meg nem a tanár dolga...
2011. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
93%
apám 54be született,náluk ált.iskola 8-kig körmöztek.Akár kitűnő tanuló volt az illető,akár nem,kapott.
2011. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
5%

Szerintem a tanárnak nincs joga megverni a gyereket. Mondjuk engem szigorúan nevelnek otthon, ami gyakori nadrágszíjas verést jelent, de az más. A szüleimnek joguk van elverni, de a tanárnak nincs. A max az ha mondjuk szól anyámnak hogy szerinte el kellene verni.


14 L

2011. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
95%

A legtöbb mostani gyereket jól se*ggbe kellene rúgni,

az idi*óta szüleivel együtt !!!

2011. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a mai magyar oktatás egy röhej!
2011. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
20%
Nevetséges hogy szerintetek normális verni a gyereket mert a ti időtökbe a tanár adott egy pofont ha elmesélted otthon megkaptad a párját .Miért normális szerintetek ez ? Mert annak idején minden szarért elvertek ha meg még szóltatok hogy nem kéne még többet kaptatok?Ez mióta normális? Ez nem tisztelet ,a gyerek tart az apjától ezért semmit se mer elmondani mert fél hogy kap .Meg hogy a régi időben a gyereknek kuss a neve.Elég beteg ha szerintetek ez normális .Sajnos nem kaptatok eleget azért vélitek helyesnek ezt.Akárki akármit mond elég sokat megesik hogy a tanár túlzásba esik és nem azt bünteti aki megérdemli.Igen vannak pofátlan diákok is akik kihasználják hogy a tanár tehetetlen és direkt provokálják,röhögcsélnek mert a tanár nem ütheti meg nem írhatja be hiányzónak az az 1 -es vagy a figyelmeztetések maradtak .De vannak kivételek mind a 2 oldalt .Van hogy a tanár rosszabb osztályzatot ad annak aki nem érdemli mert előtte már felidegesítették és egy másik illetőn csattan az ostor .És ha mer szólni hogy ne haragudjon de azért ez nem egészen helyes akkor pöröl,kiabál ,terel és szerinte ez így van jól.Jó hogy sok az igazságtalanság de ha a diák megtanul vlmit és mégis rosszabb jegyet kap mint amennyi járna akkor azért kinyílik a bicska a zsebemben. És hogy egy példával jöjjek a mi osztályunk nem rossz osztály mégis mikor bejön x tanár folyamatosan jön azzal hogy mi milyenek vagyunk.És a válasza kérdésre lehet hogy nem így kellet volna megoldania .De ilyenkor már késő ráébredni hogy lehet hogy nem így kellet volna ezt megoldani .Aztán ha bekerül a Híradóba akkor mindenki sajnálja hogy szegény tanár most kirúgják ezért ,nem lesz pénze hogy eltartsa a családját.Mondjuk lehet előbb gondolkodni kéne mielőtt cselekszik .És honnan gondolta hogy ez nem derül ki ?Általában az elsősök még szeretnek mesélni hogy mi volt az iskolába .Főleg egy elsőst ütött meg .Mert még ha gimibe vagy szakközépbe járó diáknak adnak egy taslit mert folyamatosan dumál,nem lehet tőle de itt nem arról van szó.Az meg hogy a gyerek nem sírva -ríva adta elő hogy megverték nem azt bizonyítja hogy hazudik.
2011. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Utolsó, a gyerek egy szóval sem mondta, hogy megütötték. Pedig nyilatkozott a tv-ben. Csak az anyja mondta, akit annak idején szintén ez a tanító néni tanított. Nekem ezért is bűzlik a dolog, olyan bosszúállás-szaga van.

Ami meg a mai diákokat illeti, egyik-másik úgy beszél és viselkedik, hogy a legjámborabb birkatürelmű embernek is kinyílik a bicska a zsebében. De ebben az esetben nem erről volt szó. Olvasd végig, akkor meglátod.

2011. okt. 8. 17:35
 28/37 anonim ***** válasza:
58%

Én is ismertem ilyen "kiváló" pedagógust.Idős tanárnő volt.Úgy beszélt velünk, kis elsősökkel, ahogy más a kutyájával sem, mer uram bocsá, neki ilyen a stílusa.Aki meg mert szeppeni az órán, azt kifektette délután a tanári asztal mellé a földre, hogy ott pihenjen és ne zavarja véletlenül se a síri csendet.Vagy épp amilyen büntetés az eszébe jutott.Első naptól gyűlöltem, két hét múlva átíratott anyám másik suliba, ahol normálisabban éreztem magam.Igaz, ott is volt egy -két szadista nyomorék, aki igen szeretett hajhúzással, csipkedéssel, rugdosással fegyelmezni, de szerencsére engem nem nagyon találtak meg a hülyeségükkel.

Nos, ennek az említett kiválóságnak a lánya szintén tanárnő lett és abban a suliban tanított, ahová a lányom járt (szerencsére nem az ő osztályát tanította) egyszer úgy megcibálta az egyik gyereket,hogy az anyuka expressz bement a suliba , és mivel az ominózus napon volt a szülői, így a többi szülő előtt is megmondta a tanárnőnek, hogy ha még egyszer egy ujjal is hozzámer nyúlni a gyerekéhez, az lesz az utolsó napja az iskolában.Szerencsére a többi szülő egyetértett vele.

Mindenesetre ennyit a kiváló tanárokról, bizonyára kiválóan tudnak helyezkedni, mert nem hiszem, hogy az ilyen szipirtyók a szakmai tehetségüknek köszönnék a kinevezésüket.

A gyerekek testi fenyítése szánalmas és elítélendő.Akit nem zavar, hogy annak idején így büntették, az mazochista, javaslom, keressen magának egy szadista pedagógust, aki kiéli rajta uralkodó hajlamát a gyerekek megalázása helyett.Én nem emelek kezet a gyerekemre, egy idegennek még inkább nem engedném meg.Az biztos, hogy én is botrányt csinálnék belőle!

2011. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
79%

Az én osztályomba jártak anno a tanárok legnagyobb rémei , de érdekes, hogy voltak olyan tanáraink, akik még csak a hangjukat sem emelték fel, mégis tisztelettel viselkedtünk velük, nem volt rendbontás az órájukon, mert verés nélkül is volt tekintélyük, következetesek és rendesek voltak velünk, érdekes volt az előadásmódjuk.

Voltak ellenben olyanok is, akik akik visítoztak , mint a szilveszteri malac, mert azt hitték,ha dühöngenek, hozzánk vágják a naplót, bokán rúgják kispistát, aztán a fél osztályt kizavarják, meg beírnak mindenkinek egy egyest, akkor csendben leszünk.De fura mód, annál nagyobb lett a zsivaj.Szóval a tanár stílusán múlik a dolog szerintem.Van, aki tanárnak való, van, aki nem.Nem a gyerekeken kell bosszút állni azért, mert neki nincs stílusa, nem képes tekintélyt ébreszteni.Ezt nem lehet körmösözéssel kicsikarni, csak jobban meg fogják utálni.

2011. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
83%

Általánosban volt egy tanárunk, majdnem mindenki imádta. Viccelődött velünk, odajött pacsizni, ő volt az első, aki egy kiránduláson felmászott a fára, a táborba még a buliban is benne volt. De ennek ellenére tisztelte minden gyerek, mert órán megkövetelte. Tesiórán megcsinálta, hogy egy káromkodás után egész órán a szádba kellett tartanod egy korty vizet. Odahívott magához és megcibálta füledet. Mégis egy kiváló pedagógus és kiváló ember.

19/L

2011. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!