Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Híradóban...

Mit szóltok a Híradóban bemutatott gyrerekverésról?

Figyelt kérdés
Állítólag egy tanítónő mutatópálcával ráütött egy elsős gyerek kezére, aki mást írt, mint ami a feladat volt. A tanító már az anyát is tanította, de akkor még nem ütött meg senkit.
2011. okt. 5. 18:50
1 2 3 4
 31/37 bánomisén ***** válasza:
89%
Nem hal bele az a gyerek abba az ütésbe. Én kaptam általánosban tenyerest is, körmöst is, mert megérdemeltem, és ha odahaza panaszkodni mertem volna miatta, még két hatalmas nyaklevest is hozzáírhattam volna a napi bevételhez az anyámtól. És jogosan.
2011. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
55%
Az 1 dolog hogy a szövegértelmezés nem megy de azért hallani / látni nem olyan nagy dolog .Nem tudom hogy nézel Híradót de azért figyelhetnél mielőtt leírsz egy ekkora hülyeséget.És mint írtam vannak szemtelen diákok de itt nem erről volt szó.
2011. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
88%

16:52:

Ne személyeskedjünk, mert téged igazságtalanság ért, most ne itt vezesd le a feszültséget! Képzeld, másutt is vannak tanárok, akiknek rossz napjuk van, én is jártam régen úgy, meg más is... Tudod, ők is emberek. Bármennyire hihetetlen. Ha téged felbosszantanak, gondolom megesik, hogy nem a legjobb hangnemben szólsz vissza anyukádnak. Vagy bárkinek. A tanár meg lehet, hogy épp a diákon tölti ki ezt.. Ez van. Ismertem egy tanárt, kiváló pedagógus volt, de hangulatember. Ha rossz kedve volt, rimánkodtam, hogy ne engem feleltessen. De megesett... Volt olyan is, hogy rosszkedvűen kezdte és mivel tanultam, valahogy felderült közben.

Némely hűdeokos szülő meg könnyen okos, hogy tanítsák a gyerekét. Menjen a katedrára és tanítson! Mutassa meg, hogy jól megy! Neked is biztos nem lenne soha rossz kedved, ha látod, hogy sok suttyó gyerek a telefonján netezik az órádon, de rá sem szólhatsz, mert holnap felöklel a kétmázsás anyja, hogy mertél rászólni a gyerekére és a lelkébe taposni...

2011. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
23%
Jól is néznénk ki, ha mindenki úgy vezetné le a rossz napját, hogy valakinek odacsap.Mellesleg tegyük hozzá, hogy a tanárnak példát is kellene mutatnia és milyen példa az, aki testi fenyítéssel akar helyzeteket megoldani?
2011. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
83%

18:56


Ha nem kaptam volna időben egy-két nevelő célzatú verést, akkor ma egy semmirekellő sz@ralak lennék! Ennyit az elméletedről.

2011. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
45%
Álljon meg a menet akkor sincs joga rontani a diák jegyén mert ő épp összeveszett vlkivel ,felidegesítették.Főleg nem úgy hogy a diák aztán próbálja megbeszélni mi volt a baj és még akkor is neki áll feljebb miután mind ezt te normális hangon közlöd .És vannak hangulatemberek de azok ne menjenek tanárnak .Legközelebb már meg is pofoz mert neki szar kedve van.Azért már .......A hanglatingadozás nem válasz .Ja csak hangulatingadozásom van azért vágtalak nyakon/ azért kaptál rosszabb jegyet.Elég idióta lehetsz ha szerinted az hogy a tanárnak szar kedve van és te semmit se csináltál de hát őt felidegesítette egy másik diák és hát pont te kéznél vagy hát majd rajtad levezetem a feszültségem.Én se megyek oda y -hoz és vágom képen .Jól nézne ki ha mindenki megütné a másikat mert ő neki most baja van.És nem itt vezettem le a feszültségem .Te helyesled hogy ha rossz hangulatát máson vezeti le az normális .Ha te kapnál mondjuk rosszabb jegyet vagy téged pofoznának fel akkor te lennél aki legjobban háborog sőt megtennél mindent hogy az a tanár ne legyen ott .
2011. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
49%
Nem attól leszel ember hogy a tanár felpofoz .
2011. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!