Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnap bemutatott a családjána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap bemutatott a családjának. Szakíthatok most, vagy inkább várjak még vele?

Figyelt kérdés

Már korábban is fontolgattam a szakítást.. Ez a bamutatósdi nem volt előre megtervezett, és én nem is akartam eddig elmenni, de vhogy az egyik találka után ez lett.. Basszus én nem szeretném megbántani, de elhív és akk kiderül, hogy nem csak egy átlagos találka, hanem bemutatás??

ha nincs ez könnyebb lenne mindkettőnknek..

Szóval most mondjam? vagy várjak? :/


2011. máj. 31. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts ha bírsz
2011. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minél előbb. Mert nyugdíjas éveidben 3 gyerek és 5 unoka után már elég késő.
2011. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem add tudtára ,hogy szerinted kihűlt a kapcsolat és mi lenne ,ha "csak" barátok lennétek?

Ez kíméletes és nem is a család miatt van.

2011. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak hogy így rögtön? jó mondjuk mire várjak..
2011. máj. 31. 22:07
 5/13 anonim ***** válasza:

... s mit mond majd szegény csávó otthon??? NEm sajnálod?


Háát... az őgy volt....


Szarul fogja érezni magát a szülei szemében, hogy eddig tartott.

2011. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na az a másik fele, hogy nem is mondhatjuk kapcsoltnak.. inkább csak ismerkedtünk.. de hogy máris család.. :O
2011. máj. 31. 22:08
 7/13 A kérdező kommentje:
de nem én tehetek róla, hogy kb. az 5 találkozásunknál jön egy ilyen családos ügy.. ráadásul sehol nem beszéltünk msn,e-mail, és nem is ismerjük még egymást annyira.. :/ Lehettem vna előre látóbb és megfontoltabb :(
2011. máj. 31. 22:10
 8/13 anonim ***** válasza:
ez nem a te hibád akkor.Szerintem szakíts vele minél hamarab.Mert ha sokáig húzod akkor még jobban fog neki fájni.A szüleinek meg oly mindegy.
2011. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy párkapcsolat esetében előbb-utóbb mindenképp közölni kell ezt a szülőkkel; a titokkapcsolatnak nincsen semmi értelme. Tehát ha te magát a bemutatást találtad túl nehéz falatnak, az a te hibád, az viszont az ő hibája, hogy nem beszéltétek ezt meg előtte.
2011. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
legyetek csak szexpartnerek XD
2011. jún. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!