Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az elméletem...

Mi a véleményetek az elméletemről? (nemek közti barátság)

Figyelt kérdés

Szóval szerintem 2 nő között nem lehet(vagy iszonyú ritkán) igazi barátság, mert irigyek egymásra, és ha nem is mondják ki, rivalizálnak.

Egy nő és egy férfi között már lehet nagyon jó barátság, mert ott nincs ilyen, csak sokszor egy idő után az egyik fél többet akar.

2 férfi között viszont sokkal több az őszinte barátság.

Ők általában nem irigykednek egymásra.(Persze az is előfordulhat, de jóval ritkábban mint a nőknél)

Ti mit gondoltok?

16/l


2011. okt. 6. 07:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk is működik a nő-nő barátság.


Kb. 3 olyan barátnőm van, akikkel semmiben nem rivalizálunk,

segítünk egymásnak, ha nem is értünk egyet mindenben és nem nyaljuk egymás fenekét:), de pont ez benne a jó.

viszont sok olyan lányismerősöm van, akik "barátnőnek" mondanak, de én nem érzem őket annak, van amelyik csak akkor hív fel, ha valamivel tud dicsekedni...:)


Férfi barátaim is vannak, koedukált baráti köröm van.:P

2011. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Nő vagyok és női barátom sohasem volt, nem is vágytam rá.

Férfi barátaim vannak,velük mindent meg tudok beszélni, nem sértődnek meg, ha beszólok valamiért, nem veszik sértésnek,ha más a véleményem valamiről. Úgy fogadnak el ahogy vagyok, eszükbe sem jut,hogy megváltoztassanak.

és ha valamelyiknek tetszem, vag nekem tetszik valamelyik, akkor el lehet viccelődni rajta,de mindketten tudjuk (sőt a férjem is tudja), hogy csak játék az egész,nem komoly.

2011. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem van két nő közt is igazbarátság bár ahogy írtad is, ritka. Viszont szerintem férfi és nő között nagyon ritka a barátság, mert előbb utóbb az egyik fél többet akar. Legfeljebb magának sem vallja be.
2011. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Én is egyetértek nagyjából az előttem szólókkal. Nő-nő közt nagyon ritka az igazi barátság, van, de ritka, hogy 100%-ig meg lehessen bízni valakiben. Nő-férfi esetén szerintem is egy idő után több lesz egyik részről, még ha nem is vallják be. Férfi-férfi barátság: erről nem sokat tudok mondani, én kívülállóként felszínesnek érzem, szerintem a férfiak nem beszélnek meg maguk közt annyira intenzíven és annyira személyes témákat, mint a nők. De mondom, ezt csak így gondolom.
2011. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
ez nem a te elméleted, ez közhely. És az élet nem egyszer meghazudtolja. Nem is értem h 16 évesen h lehet neked ekkora életbölcsességed h ilyet kijelent. Nekem vannak nő és férfi barátaim is, igazi barátok, a gyerekkorom óta, és működik
2011. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
kérlek bocsáss meg nem akartam felzaklatni a kis lelkedet:D:D Én ezt még nem hallottam, azért írtam így
2011. okt. 8. 09:01
 17/18 anonim válasza:

Minek erről elméletet gyártani, amikor ki is próbálhatod. ... vagy félsz valamitől?

Mi van, ha csalódsz? ... nem nagy tragédia az, csak akkor, ha te elvagy tévedve.


Minden csalódás oka, hogy én valamit másképpen gondoltam.

Vágod?

2011. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Vágom :D
2011. nov. 29. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!