Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek erről? Lehet még ebből szerelem vagy csak barátság?

Figyelt kérdés
Van egy lány 16 éves,tetszik nekem,neten ismertük meg egymást és barátok lettünk.Neki van barátja,de írta hogy szívesen találkozna velem.Megbeszéltük,hogy elmegyek nála,és elmegyünk ki pizzázni.Mesélt rólam az anyjának,mondta hogy milyen rendes fiú vagyok,meg stb.Amikor náluk voltam pár szót váltott velem az anyja,és mondta a lánya hogy szimpatikus vagyok az anyjának.Nagyon jól elvoltunk,nevettünk,hülyéskedtünk,volt komolyság is,adtam neki egy puszit mert éreztem hogy most ez jól esne neki,csináltunk egy közös képet,amit fel is tett az internetre.Érdekes hogy a barátját meg sem említette előttem,de igaza minek is hozta volna fel,így volt jó..Amikor mentem el az anyukájának vettem egy nagy tábla csokit amiért kiengedte velem,és azt mondta hogy ne vicceljek,ugyan,bármikor mehetek.Én úgy érzem van esélyem a lánynál,hiába most barátja van,láttam hogy teljesen zavarban volt,sokat mosolygott rám,és alig mert a szemembe nézni.Szóval láttam rajta hogy örül nekem.Mondta is hogy egy kis gyomoridege volt.Ez volt a 2.találkozásunk,előtte csak igy összefutásból találkoztunk,boltban volt az anyjával,annyi volt hogy köszöntünk egymásnak,pár szót váltottunk,és annyi.Hétfői napon volt ez,tegnap meg irt nekem,hogy mikor találkozunk ismét?Nem számoltam rá,hogy fog akarni ismét találkozni velem,csak fura nekem hogy barátja van akiért odavan s közbe velem is találkozgat.Lehet csak fellángolás van neki a barátja iránt?
2011. júl. 24. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy csak, mint barát tekint rád. Vagy, ha a barátja mellett veled is kikezdett, akkor egy ...
2011. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem lehet belőle több.. nem vagyok benne biztos hisz nem ismerlek titeket, de szerintem még ő sem tudja mit akar... az ember sokáig ismerkedik saját magával.. szerintem találkozz vele, beszélgessetek, legyetek jó barátok, DE ha netán meg akarna csókolni vagy ilyesmi, akkor mondd meg neki, hogy nem tudsz mit kezdeni azzal hogy barátja van, s gondolkozzon el rajta hogy kit is akar igazából... De addig ne görcsölj rá a témára. Beszélgessetek sokat legyetek jóban.. ha nem változik a helyzet néhány hét múlva, esetleg randizz más csajokkal, meséld el neki, és a reakciójából leszűrheted mi van.. remélem segítettem... (17l)
2011. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!