Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány.Ez a lány viszont a barátom legjobb lánybarátnője vagyis szoros barátságot ápol a lánnyal.Félek hogy összefognak jönni,hiába már ezt a fiút 2x elutasította,mert nagyon közel állnak egymáshoz,mint barát,hisz a legjobb barátságból lesznek a legnagyobb szerelmek.Egy helyre járnak suliba és együtt utaznak a buszon,szóval sokat látják egymást és beszélgetnek.Én ismerem a lányt,ritkán találkozunk,de ilyen közel nem állok hozzá,vagyis nincs olyan szoros kapcsolat köztünk mint köztük,mi még nagyon egymást nem ismerjük.Én szeretnék összejönni a lánnyal,csak félek,hogy barátnak néz engem.Szerintem jobb lesz ,ha beszélek vele személyesen,hogy hogyan is érzek.
2011. júl. 31. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
mindenképp beszélj vele! elmondod mit érzel és az már dolga eldönteni melyikőtöket választja
2011. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A haverod bekerült a barátzónába, abból nincs kilépés, emiatt ne aggódj.

A lánynál neked kell lépned!

2011. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!