Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok anyuci pici fia....

Nem vagyok anyuci pici fia. Miért nem érti meg?

Figyelt kérdés
Anyám úgy csinál mintha vagy 8 éves lennék. Pedig 29 vagyok :D. Már rég nem lakunk együtt de szinte minden nap találkozni akar velem. ÉS már idegesít. Hiába mondom neki nem érti meg. Hogy magyarázzam el neki?
2011. ápr. 18. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

egy ideig ne vedd fel a telefont pl ha keres,csak mondjuk 3 naponta amikor látni is akarod


vagy mondd h programod van,de holnapután szivesen találkozol vele

2011. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
De. Az vagy... Neki az vagy. Miért nem érted meg?
2011. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
"édes drága anyukám, imádlak, szeretlek, mindig különleges helyet foglalsz el a szívemben, HOLNAPUTÁN találkozunk."
2011. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Örülj neki... ő az egyetlen nő, aki egész életedben szeretett és szeretni fog. Mondd meg neki, hogy nem tudod minden nap meglátogatni, mert dolgod van, de ne hanyagold el.
2011. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Ettől félek én is, hogy egyszer az én pici fiam, aki most tíz éves, azt fogja mondani, hogy nem pici fiam:))) bele sem merek gondolni.

Egy anyának mindig a (pici fia maradsz) Van már gyereked? Bár nem hiszem mert akkor megértenéd anyukádat.

2011. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, inkább találkozz velem minden nap, én meg majd kikapcsolom a telefonod! :-)
2011. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert ha nem veszed fel a telefont, akkor egyszer csak megkeres és jól helyrerak téged! :-)
2011. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

Szoktasd le, ez nagyon gáz a részéről.

Én 15 évesen elkerültem otthonról, rég nincs már meg az igényem, hogy találkozzam a szüleimmel. Anyám is max hetente 2× hív, akkor is idegesít az esetek 90%-ában.

Meg kell érteniük a szülőknek, hogy már nem részei a mindennapjaidnak, jóformán semmi közük az életedhez, ha egyszer felnőttél, engedjenek el. Ez a dolguk.


23/F

2011. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Egyértelműneóóen mondd meg neki,hogy már felnőttél,és más dolgod is van,mint naponta találkozni-beszélni vele.

Ha van időd meglátogatd,de nem mindennap. Azt is mond meg,hogy ha beteg,akkor természetesen törődsz vele. Keressen magának elfoglaltságot,társaságot,akkor nem fog unatkozni.

Sajnos ma sok nő imádja a gyerekét,ha pedig egyedül neveli,akkor különösen. Nem képesek megérteni,hogy az anyának EL KELL engednie a gyereket,ha már felnőtt.

Sokkal jobb az a szülő-gyerek kapcsolat,ahol a szülő időben elengedi a gyerek kezét.

2011. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

Először is örülj, hogy ilyen anyukád van.

Másodszor pedig finoman, de határozottan mondd meg neki, hogy ne lógjon a nyakadon. Heti egy-két alkalom elég. Kössetek kompromisszumot: ő nem zaklat minden nap, te pedig szervezel vmi programot vele, vagy csak simán felugrassz hozzá, ha van időd, egy jó beszélgetésre. Van úgy, hogy az ember nem nagyon ér rá napokig, hetekig, mert nyakig van a tennivalókban, de előfordul, hogy akár egy nap kétszer is találkozhattok. Fő a rugalmasság!

2011. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!