Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rángassam ki a depiből?...

Hogyan rángassam ki a depiből? Mit mondjak neki? Hogyan viselkedjek vele? VIDÁMAN?

Figyelt kérdés

Őőőő... barátom kicsit depressziós a napokban.

Türelmetlen, szomorú, otthon is bajai vannak főleg az anyjával, akivel folyton vitázik. meg köztünk is volt egy kis vita, de ez nem lényeges.

és ma mondta, hogy ha szeretném megkímél magától, mert nem akarja hogy egy lelkileg összetört depis pasival járjak...

Tudom hogy szeret, és Ő is mondja, ki is mutatja, meg sem csalna nincsen semmi ilyen!

Meg azzal jön, hogy szeretné az én vállamról levenni a terhet amit a panaszkodásával rátesz...

De nemis panaszkodik, csak szerintem neki megalázó az, hogy szomorúnak látom, és azt hiszi, hogy ez engem annyira zavar.

Tudom hogy nem akar szakítani, ez 100000 biztos, ez tipikus olyan eset amikor a pasi büszke és nem akarja hogy a nő szenvednilássa....

de segíteni akarok Neki...


2010. ápr. 26. 20:08
 1/4 A kérdező kommentje:

bocsánat a hülye fogalmazásért.

szóval: vitáztunk sokáig a semmin, mint kiderült, és... belefáradt, plusz otthon is gondjai vannak.

És kicsit megviselte a dolog lelkileg...

Értitek?

2010. ápr. 26. 20:10
 2/4 anonim ***** válasza:

pontosan ugyan ez a helyzet velünk:(

Én a szeretettemmel tudom felviditani,támogasd mindenbe és szeretgesd őt nagyon

2010. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, a szeretet nagyon fontos. De amivel a legjobban segíthetsz neki (szerintem), az a vidámság, az optimizmus, mert ez előbb-utóbb átragad az emberekre, plusz, te sem süppedsz esetlegesen bele az ő depressziójába (ez nagyon fontos, figyelj oda rá). Vegyél neki könyvet a meditációról, menjetek el közösen jógázni, vagy vegyetek ilyen dvd-t, szóval lehet hogy az ilyen spirituálisabb program jót tenne neki, sok emberen segített:)
2010. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm.

jaj utolsó Hála Istennek azért annyira nem szörnyű a helyzet.

csak kicsit kiboritottam a hisztimmel:( mert féltékenykedtem ok nélkül meg voltak hülyeségeim Ő meg folyton bizonygatta, h szeret....

2010. ápr. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!