Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig szeretem a volt...

Még mindig szeretem a volt páromat, neki már van egy új kapcsolata, megmondjam neki, hogy én és a kisbabánk még mindig visszavárjuk?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 10:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem igen.A többi rajta múlik.
2009. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Minek mondanád,ő már nem szeret benneteket ezért van neki új párja akivel jól elvan.Miért szednéd szét őket?
2009. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
Mond meg,nincs vesztenivalód!
2009. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
86%

Természetesen két lehetőséged van, Igen vagy nem:

Ha Igen elmondod, akkor persze nincs vesztened alapon bármi lehet, de arra készüljél, hogy csalódás érhet! Ha nemet mond az csalódás, ha Igent akkor...vajon egy kapcsolat ami újra fel van melegítve mit érhet? Ha nem válaszol semmit akkor meg a kétségek között hagy!

Ha nem mondod meg szintúgy kétségek között maradsz! Nem könnyű a helyzeted. Szerintem próbálj túl lenni rajta és új életet kezdeni!

2009. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

A második válaszoló teljesen helyesen mondta mégha le is pontozták, de énis ezt mondom neked amit ő. Nem szaban az érzelmekkel játszadozni. Komolyan végig kell gondolni előre, hogy tényleg vége legyen a kapcsolatnak vagy sem. Utána már hiába kapálozunk!

Ez nem olyan dolog, hogy veszel egy ruhát, nem tetszik kidobod aztán újból megveszed. Ez sokkal több annál...

2009. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

szerintem is mond meg, ezzel még nem biztos hogy szétszakítja őket, a döntés úgyis az övé...

mindenesetre ha nem mondod meg, akkor marad a bizonytalanság, ennél még az is jobb, ha tudod hogy ő nem szeretne visszamenni! akkor viszont valahogy tovább kell lépni, tudom hogy egy kisbabával ez még nehezebb :(

2009. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
99%
Én megmondanám neki, de nem erőltetném. Ha már tudja, hogy visszavárjátok, tud dönteni.
2009. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te már nagyon sokadszorra teszed fel ezt a kérdést ide,csak mindig másképpen fogalmazva.

Ha a Te volt párod az a felelőtlen link alak,aki csak akkor kíváncsi rátok ha az aktuális nője éppen nem dobja ki,akkor hagyd a fenébe,próbálj meg új életet kezdeni valaki mással,vagy egyenlőre legyél boldog a babáddal.

Aki képes elhagyni egy másik nőért,főleg kisbabával az nem méltó arra,hogy visszavárd.Ha Ő ezt meg tudta veletek tenni,akkor valóban nem szeret,ezen nincs mit szépíteni.Hogyan tudnál benne megbízni valaha még?A kapcsolatotoknak nem lenne szilárd alapja amire építeni lehet.Pont az hiányozna belőle,ami egy tartós jó kapcsolatot összetart,a szerelem,szeretet,tisztelet,hűség,bizalom...stb...hol van ez meg nálatok???Tudom,hogy fáj,de hidd el,ha neki is annyit érnél amennyit Ő neked,akkor nem ment volna el mással,elzavarni sem tudtad volna.Ha meg mást szeret,nincs értelme epekedni utána.

A gyerek ügyeit intézzétek el jogi úton is,a boldogságot meg keresd máshol egy megbízható rendes ember oldalán.

Hidd el ha ráakadsz gyerekkel is kelleni fogsz neki.

2009. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem keress egy olyan pasit,aki megérdemel téged.
2009. ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem probald meg,mar csak a kislany erdekeben is.
2009. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!