Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal? Le...

Mit csináljak anyámmal? Le akarja mondani a netet.

Figyelt kérdés

Megsértődött rám és le akarja mondani a netet. Azon sértödött be,mert beszóltam neki hogy minek áll itt mögöttem. De nem ez volt az első eset. ha gépezni akar,akkor fogja magát és beáll mögém,nem szól semmit csak néz. Ez engem idegesít de nagyon. Mikor ráförmedek h mit néz,akkor mondja hogy gépezni akar. Olyankor egyből ide engedem.

Sokszor szóltam neki ha akar gépezni és én itt vagyok akkor szóljon,de ne álljon be mögém. Én se lesegetem hogy mit csinál.

Néha tartja magát is ahoz hogy elöbb szól h ide akar jönni,aztán jön csak ide. De általában csak beáll mogém nézni


2011. okt. 7. 15:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
:D
2011. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Vazze.. miért nem úgy rendezed a gépet, hogy ne lehessen mögéd állni? :D
2011. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
Miért kell ráförmedni? Tudod, hogy miért áll mögéd nem? Akkor miért kell szegénnyel bunkónak lenni?
2011. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

így leírva vicces ám tényleg,de mikor csinálja egyáltalán nem az. Egy e-mailt nem tudok úgy elküldeni,hogy ne jönne a hátam mögé :S olyan zavaró!


Pedig ha szüól h gépezni akar,egyből ide engedem,nem kellene neki leskelődnie.

De már felhívta a szolgáltatót is h mikor lesznek bent. Azt mondta bemegy és lemondja.

2011. okt. 7. 15:55
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Vegyetek még egy gépet. Használtan olcsón lehet venni...
2011. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem blöfföl, hagyd rá.
2011. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Mert már nem először csinálja,és már mondtam neki szépen is,meg normálisan is kérdeztem hogy most mit nézel,meg miért állsz mögöttem,stb... Idegesített hogy beállt mögém nézelődni,pont üzenetet írtam és az nem rá tartozik. Ingerülten is kérdeztem meg h miért áll mögöttem.


De most ugy csinál mintha soha nem engedném őt gépezni..

2011. okt. 7. 15:58
 8/33 A kérdező kommentje:

az én telefonomról hívta fel a net szolgáltatót,sajnos nem viccel.

nem értem miért kell neki így viselkednie...

2011. okt. 7. 15:59
 9/33 anonim ***** válasza:
43%

Baaaaaaazd+!

Tudod hogy azért megy oda, mert gépezni akar. Egyszerűen odaengeded. Az az üzenet, meg nem hiszem, hogy nem várhatna néhány órát!

2011. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor is blöfföl.

1. Miért pont a te telefonodról hívta fel őket? Gondolom előtted telefonált, hogy halld.

2. Valószínűleg nyitvatartási időben bármikor bemehet, azt meg neten olcsóbban megtudja, meddig vannak nyitva.


Ha meg tényleg lemondja, akkor lehet, hogy anyagi okok miatt, csak akkor már megpóbál rád is hatni vele egy kicsit. :)

2011. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!