Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék még érte, várjak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még érte, várjak, lépjek vagy mégis mit akarhat?

Figyelt kérdés
Azt hiszem kezdek beleszeretni, félholt vagyok, mert egyfolytában rágondolok,de nem történik semmi. Szenvedek és kezdek nagyon elkeseredni. Ő 20 éves naponta általában msn-n beszélgetünk 1-2 órát,ha találkozunk gyakran megsimogat, hozzámér és csak velem beszélget, velem van. Ez megy majd egy hónapja, de nem hív el sehova. Miért csinálja ezt és mit tehetnék én?
2009. febr. 26. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod el te valahová ?
2009. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert ő a férfi és ez nekem valahogy úgy tűnne, mintha ráakarnám erőltetni magam és azt nem szeretném.
2009. febr. 26. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kicsit félénk. Nyugodtan elhívhatod te is valahová :), lehet hogy bátorságot kapna és ő is többet kezdeményezne
2009. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

AMikor megsimogat, simogasd vissza! Te is érintsd meg.

Félénk lehet a fickó, fél a visszautasítástól, és visszajelzésre, megerősítésre van szüksége.

2009. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!