Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aljas dolog 2 együtt töltött...

Aljas dolog 2 együtt töltött év után nyomozni a másik múltjában, csak mert ráérek? (15 éve elkövetett egy súlyos bűntényt)

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 16:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Pedig igen, itt kaptam a tippet a gyakorikerdesek.hu-n, hogy hol tudom a régi újságcikkeket megnéznim kiderült, még könyv is készült az esetről. Egyébként nen ő ölt, csak bűnrészes (részben kényszer hatására) volt, persze az ügy hordereje miatt szépen kapott érte. Az a gáz, hogy tudja, hogy kíváncsi vagyok, és itt kutakodom(azt hiszi a neten találtam a cikket). Lehet kár utána néznem m ert csak tönkreteszem a kapcsolatunkat.
2011. okt. 8. 17:10
 12/18 anonim ***** válasza:
65%
Tudtad mikor összejöttél vele?
2011. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Tudtam... hát nost 2 év után már részemről elmúlt a szerelem mondjuk ő még mindíg szerelmes belém, múltkor egy hétig külön voltunk, mert egy apró dolgon összevesztünk akkor vetten a fejenbe ezt.
2011. okt. 8. 17:20
 14/18 A kérdező kommentje:
n=m... nem jó itt a billentyűzet)
2011. okt. 8. 17:21
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez elég komoly dolog, úgyhogy alaposan tudni kell, hogy kivel élsz együtt.. mondani bárki mondhat bármit, de az is igaz, hogy aki nem volt jelen, az sose tudhatja meg teljesen biztosan mi is történt. De azért nem árt más verziókat is meghallgatni.


A kérdés, hogy most miért tartod fontosnak, hogy megtudd mi történt. Talán gyanakodni kezdtél, hogy nem is olyan az a pasi mint aminek te képzeled? :) ez könnyen meglehet. Egy emberölés egyébként nem olyan dolog, hogy nem számít ha mégis vastagon benne volt, elmúlt és már nem kell foglalkozni vele. Egy ember jelleme azért elég árulkodó, és én se akarnék arra ébredni, hogy féltenem kelljen a testi épségemet ha valami éppen nem úgy alakul ahogy a drága pasi elképzelte.


Amúgy ha már nem vagy szerelmes, akkor nem tudom mi a kérdés, lépj le simán. Vagy attól félsz, ha lelépnél, esetleg téged is kinyír? :) mondjuk ebben az esetben tényleg finoman kell eljárni.

2011. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, ez már bennem is sokszor felmerült...
2011. okt. 8. 17:50
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
Olvastam a kommentedet is, azt gondolom, ez esetben nem aljas dolog, amit csinálsz. Szerintem én is ezt tenném.
2011. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 9. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!