Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rászólnátok arra a gyerekre,...

Rászólnátok arra a gyerekre, aki az üzletetekben rendetlenkedik a szülője pedig semmit sem tesz ellene?

Figyelt kérdés
Szülő semmit sem csinál, hagyja, hogy a gyerek cirkuszoljon... Komolyan, néha úgy kidobnám az ilyet! De nem szoktam még csak rájuk sem szólni... A munka végett inkább összeszorítom a fogam és kedves vagyok aztán meg pakolok magamban bosszankodva. Meg amugy is ugy gondolom, hogy a gyerek azért lesz olyan, amilyen, mert a szülő mindent ráhagy.. És egyáltalán nem mindenkire értem ezt, vannak nagyon rendes, kedves szülők is, akiken látszik, hogy igyekeznek jó irányba terelni a gyerkőcöt, jól nevelni. Megesnek igy is a balesetek, de ezek egyáltalán nem zavarnak, csak az, amikor látom hogy a gyerekre minden rá van hagyva. Ti rászólnátok az ilyen gyerekre, vagy szólnátok a szülőnek?
2011. okt. 8. 21:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én már rászóltam, sőt szedtem is ki gyereket kirakatból, meg le a dobogóról, a bolt védelme az én felelősségem és a baleset megelőzése is, hiába vagyok alkalmazott, ez alap dolog, nem kell mindent eltűrni.
2011. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én 17 éves vagyok, nekem 4-5 évesen sose jutott az eszembe, hogy romboljak, rá is szóltam az egyik gyerekre, mosolyogva, hogy azért ne szedd szét a ruhákat és még a gyerek szólt vissza, hát én úgy meglepődtem, hogy a padlóról szedtem össze az állkapcsom, aztán anyuka, mondta, hogy milyen szemtelen vagyok, neki is megmondtam, hogy ha már az anyuka nem neveli és másokat is zavar.
2011. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!