Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az a hazugság/füllentés...

Mennyi az a hazugság/füllentés egy párkapcsolatban amennyi még úgymond belefér?

Figyelt kérdés

Én nagyon ki vagyok élezve ezekre, és megvisel mikor nekem hazudnak, nem mondanak el. Általában apróságokról van szó, de nekem rossz!!!


Párom szerint túlreagálom, és : Most akkor minden mozzanatomról be kell számolni???


Mi fér bele, mi nem?


Pár válasz után leírom nálunk mik vannak mostanság.


2011. febr. 8. 09:24
1 2
 1/15 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
80%

A fene tudja. Mi nem számoltatjuk el egymást, hogy hol voltál meddig, kivel stb. Olyasmikbe szoktunk füllenteni, ha pl elfelejtettünk a boltból valamit, akkor azt mondjuk nem volt vagy elfogyott. Más nem jut hirtelen eszembe, mert nem nagyon kell se hazudnunk se füllentenünk egymásnak.

22/N

2011. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a jól nézel ki, nem vagy kicsit se kövér, az a nő nem szebb nálad, jól áll a ruha, stb tipusú füllentések beleférnek.

Azon kívül csak akkor, ha nekem akar meglepetést okozni( pl egy meglepetésbuli).

Más nem.

23/L

2011. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Véleményem szerint egy jó kapcsolatba egyetlen hazugság fér bele az pedig az amikor az ember ajándékot venni megy a párjának és mást mond :). Ha az ember nyitott befele és őszinte saját magához akkor észre fogja venni, hogyha hazudnak neki. De a kérdésre válaszolva szerintem az őszinteség alapvető egy kapcsolatban.
2011. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

hát pl. azon kiakadnék, ha azt mondaná, hogy teszem azt elmegy az anyukájához, közbe meg beült valahova pár órára a haverokkal.

viszont, ha mondjuk vesz valamit, és azt füllenti, hogy nem volt drága, közbe meg az volt, azon nem mérgelődnék.

Azon sem pl. mint az előző válaszoló írt, hogy azt füllenti nem volt xy dolog a boltban.


Viszont, ha egy párkapcsolatban sorra kerül olyan dolog, mint amit elsőként írtam, annak azért meg van a miértje szerintem...


22l

2011. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Én például nem szeretem a kiselőadásait a cukros üdítőkről(kóla, energiaital, szénsavas üdítők), és azok káros hatásairól, így nem mondom el neki, hogy napi 1-2 literrel iszom ilyesmiket. Azért titkolom, mert nem vagyok kíváncsi a monológjára a témában.

Nem számolok be neki minden vásárlásomról sem, mert ő általában mindent pazarlásnak tart, ami nem disznóhús, alma, vagy gázszámla befizetése. Így hát ugyancsak a spórolós monológ elkerülése végett nem mesélem el neki, mit vettem aznap.

Ugyancsak titkolom, ha valamelyik kolléganőmmel folytattam aznap bárminemű beszélgetést, mert azonnal megjelenik a féltékenység a kis drágám szemében. Beszélgetés, nem baszélgetés, de ő sokszor nem tudja a különbséget.

Akkor is hazudok, ha megkérdi, hogy fogyott -e. Persze drágám, fogytál, a 20 centis hájad biztos csak a puffadás eredménye.

Még sorolhatnám napestig, de a lényeg: Nem azért hazudok, mert sáros vagyok valamiben, hanem hogy elkerüljem a sértődését, hisztijét, és a nagymonológjait.

2011. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kriszti83 ***** válasza:
67%
Én sem szeretem, ha nem mond el valamit, amiről ő azt gondolja, nem fontos, pedig nekem az. Szóval egy őszinte kapcsolatba nem fér bele a hazugság.
2011. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat!


Amiket írtatok hogy miken akadnátok ki és miken nem, azzal egyet értek 100 %ban.

Mi sem elszámoltatjuk egymást, nap végén este megdumáljuk ki mit csinált, mi történt a másikkal. Ez nem elszámoltatás, ugye? Engem érdekel mi volt vele egész nap :)

Írok pár példát amikben szokott füllenteni, ami engem zavar.

Az egyik közösségi oldalra felrakott egy képet magáról meg a lányunkról. Csak ezt az egyet, mert hogy nem talált mást. Ahol az a kép volt ugyanott volt egy csomó amin én is rajta vagyok.

Az említett oldalra azt mondta soha nem akar regisztrálni és nem is fog. Hát kiderült (nem Ő mondta el) hogy mégis.

Ezek apróságok, de szinte mindennap belefutunk valami hasonlóba, és a sok kicsiből kezd elegem lenni.

2011. febr. 8. 09:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kegyes hazugság, ezek azok, amiket már le is írtak előttem.
2011. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Jajj, de betámadtak a nőcik. :) Pedig a nőknél jobban hazudni senki sem tud.
2011. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kegyes hazugság........? én nem értek egyet vele, a hazugság az hazugság, ha kegyes ha nem! ez van. engem zavarnának azok a hazugságok amiket írt a kérdező, mindennek oka, valamiért nem őszinte...lehet, hogy egyéb bajok is vannak a kapcsolattal?
2011. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!