Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nektek ez a lakás? El...

Tetszik nektek ez a lakás? El tudnád képzelni az életed ilyen lakásban a családoddal?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 9. 13:22
1 2 3
 21/28 wiWell ***** válasza:
Amúgy meg az egyik válaszolónak: van kád, csak nincs róla kép. A leírásban benne van.
2011. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 bánomisén ***** válasza:
Előző: A leírás nem magyar, nem angol, nem orosz, nem makedón, nem szerb, nem bosnyák és nem német. Más nyelveket nem beszélek, bocs :-)
2011. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Mi elférnénk,mert ketten vagyunk,de hárman vagy még többen szerintem kicsi,főleg,ha már tinédzserek a gyerekek.Még egy kisgyerekkel esetleg oké.Ugródeszkának jó és ha jönnek a gyerekek,akkor kicsit nagyobba mennék.A színei nekem sem tetszenek,a konyha viszont igen.Az kényelmesnek tűnik,praktikusnak és szépnek.A fürdőszoba tetszik,zuhany párti vagyok.Az is fontos nekem egy lakásban,hogy mennyi a rezsi,milyen a fűtés,milyen környéken van,mennyire jó onnan a közlekedés,mennyire épek a víz és villanyvezetékek (pl.ha kinyitom a fürdőszobában a csapot nem kezd el kerregő hangot adni)hányadik emeleten van,milyen fekvésű és milyenek a szomszédok!
2011. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
a lakás Pozsony legdrágább helyén van,milliomosnegyedben
2011. okt. 9. 15:41
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne 3 gyerekem és a férjem, akkor el. De mivel 5-en vagyunk, nekünk nagyon kicsi lenne egy ekkora lakás. Ha jól olvastam, 2 hálószoba van mindössze. Szépnek szép, de sajnos nekünk kicsike.
2011. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Milliomos negyed? És a milliomosok Pozsonyban panelban laknak?
2011. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
én elfogadnám :)
2011. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik a lakás:) egyedül a fürdőszoba színe nem, de az részletkérdés:)
2011. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!