Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális viszony?

Ez normális viszony?

Figyelt kérdés

A barátommal nem tudom megértetni,hogy abnormális a viszony közte és a volt felesége között.Azt mondtam neki,hogy bebizonyítom,hogy ez más,random emberek szerint is így van.Válaszolnátok ,hogy Titeket zavarnának-e az alábbi dolgok?


1.A problémáit rendszeresen megbeszéli az exszel.


2.Hamarabb kéri ki az ő tanácsát,véleményét,mint az enyémet.


3.Neki sokkal hamarabb enged mindenben,mint nekem


4.Egy csomószor felhozza a beszélgetéseink kapcsán


5.Az ő problémáit meghallgatja,az enyémeket szinte sosem


STB.


Előre is köszi.


2011. okt. 9. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Jobban bízik benne, mint benned, pedig már a másikkal szakított. Nagyon furcsa.
2011. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én meghallgatnám a másik felet is, hogy ő hogy látja, hogy viselkedik, tényleg igaz-e, amit írtál, vagy csak félig.


Mert ha igaz, nem értem, miért vagy vele.

2011. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó barátok... Plusz ha pl téged akar meglepni, akkor könnyebb megbeszélni egy jó (nő) baráttal, stb.. Mondjuk én is féltékeny lennék.. Kérdezd meg, hogy mi ez az egész, stb...
2011. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem ez az ideális, amit leírtál. De ez nem bizonyít semmit, mi nem tudhatjuk, tényleg így van-e, vagy csak te túlzod el.
2011. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kettejük között normális. Közte és közted nem normális.
2011. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én már kevesebb miatt is szakítottam pasival...

Ez nem normális.

A szüleim elváltak,jó a kapcsolatuk most is,de nem ennyire...

2011. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

A baráti viszony sokkalta bensőségesebb tud lenni, mint egy párkapcsolati.

Aztán, nem tudom, hogy mennyi ideig voltak ők együtt és miért szakítottak illetve azt sem, hogy ti mennyi ideje vagytok együtt. Nyilvánvaló, ha hosszú időt eltöltöttem egy nő mellett és aztán valami oknál fogva kihűlt a dolog és közös megegyezéssel békességben szétváltunk, de megmaradtunk barátnak akkor nagyon szerencsés embernek mondhatom magam. Van egy olyan ember aki ismer, mint a rosszpénzt, mert együtt élt velem évekig és közös volt mindenünk.

Szerintem ember nem kívánhatna magának ennél jobb barátot.

2011. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk valamilyen szinten megérthető, mert Őt gondolom már több ideje ismermi, stb. de akkor is nagyon furcsa, és nem normális.
2011. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Nem arról beszélnek,hogy engem mivel lepjenek meg,hanem a saját magánügyeikről...

2011. okt. 9. 18:53
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Legalább ugyanilyen szinten kéne veled is viselkednie, mint ahogy az exével teszi.

2011. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!