Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S.! Mit vegyek a férjemn...

S. O. S.! Mit vegyek a férjemnek szülinapjára? Holnap lesz a szülinapja!

Figyelt kérdés
Igazándiból mindene megvan, és semmi ötletem nincs. Vannak lovaink, de tele van a ház lovas dolgokkal. Régen német juhászaik voltak, valami ezzel kapcsolatosra is gondoltam.(kiállításra hordták őket) Vagy bármilyen jó ötlet? Órát, ékszereket nem igazán szereti.
2011. okt. 10. 08:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tess egy ejtőernyős ugrás :))


Ez tuti nem felejti el :)))


[link]

2011. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Moziról hallani sem akar... Már többször mondtam, hogy menjünk, olyan jó film lesz.. "Akkor minek a tévé?":D Ez volt a válasz:(:) Az ilyenektől szerintem égnek állna a haja(:

Nehéz eset az biztos:)

Őszintén nem is futná most anyagilag nagy dolgokra, meg nem is szereti a meglepetéseket.

Valami kisebb dolgot szeretnék, de nem vagyok egy kreatív ember.:(

A pocakfiúnk nevében is szeretnék valamit csinálni, de csak valami kis apróságot kézzel.. Még nincs ötletem...

2011. okt. 10. 09:26
 13/16 A kérdező kommentje:
Ez az ejtőernyős dolog nagyon tetszik... Nekem:)) Én biztosan kipróbálnám, de ő tuti, hogy nem:))
2011. okt. 10. 09:26
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

ingek-pólók egyedi feliratozással, ajándék könyvek, alkoholos italok, szivarok-cigik, karóra-zsebóra, laptop, számítógép és alkatrészek, GPS készülék, hangrendszer, digitális videofelvevő, digitális kamera, USB pendrive figurával, WIFI telefon, univerzális távirányító, elektromos soduku, sakkészlet, radardetektor, elektromos darts, MP3 lejátszós napszemüveg, univerzális átalakító, dísztollak, bőr/fém névjegykártyatartó, bőr pénztárca, bőröndök, bőrkesztyű, multifunkciós kés/díszkés, bőr dohánytartó, földgömb, mozaik fotó kirakó, kép saját kis képekből, paintball felszerelés, guminő,koncertjegy/futballmeccs jegy/befizethetsz valamilyen repülés-imitációra, nagy élmény lenne,

Pirex papírüzletben (de máshol is) láttam szülinapi CD-t. :) Nagyon vicces... Olyan dalok vannak rajt, amit az adott születési évben adtak ki. Ezenkívül a borítón és annak belsejében abban az évben történt hírek újságcikkjei vannak. Ezek olyan széles skálájúak, hogy akár a 80 éves nagymamának is találsz megfelelőt. Ugyan drága, mert 3 ezer forint körül van, de szerintem ha nagyon megerőlteted magad, simán készíthetsz egy ilyet te is, a híreket akár napra pontosan be tudod tájolni. :) Szerintem nagyon aranyos, és teljesen egyedi ajándék lenne.

2011. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tyűha:) Köszönöm az ötletet:))
2011. okt. 10. 09:36
 16/16 A kérdező kommentje:

Kitaláltam, hogy mi lesz..:) Nehéz szülés volt:)

Holnap csak egy csokit kap, aztán a torta mellé szombaton kap egy kispárnát, amin a közös fotónk van:)

Köszönöm mindenkinek!!!:)

2011. okt. 10. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!