Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a fűtésszeon. Nem szoktak...

Itt a fűtésszeon. Nem szoktak abból vitáitok lenni, hogy ki fázik és kinek van melege?

Figyelt kérdés
Pl: férjem "jegesmedve", én meg fázós. Hogy oldjátok meg?
2011. okt. 10. 10:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Barátom nem fázós de én igen, és még a kék mackó szabadidőmet is kidobatta velem (megértem, tényleg rusnya colt és több mint 5 éves, de akkor sem fáztam benne), így most lóg nekem egy új polár melegítővel.

Mi csak a nappalit és a hálót fűtjük, így a konyhában már jégverem van, de van egy csomó plédünk, pulóverünk stb, és 20-22fokig fűtjük fel a szobát.

(most 17fok van, de besüt a nap, és van rajtam egy pléd is)

2011. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én most fedeztem fel, hogy itt már megy a távfűtés. De még nem értem minek, a lakásban 24 fok volt úgy is.
2011. okt. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!