Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire gonosz lennék?

Ennyire gonosz lennék?

Figyelt kérdés

Tegnap akart jönni fel a párom lánya.Itt volt szerdán és pénteken, a hétfőre már nem emlékszem,de talán volt.

Mondtam a csajnak,hogy menjen már fel a dédnagyijához(egyel feljebb lakik), én takarítottam, végeztem a vasárnapi teendőimet, nem tudtam volna vele foglalkozni,egyedül voltam.És az volt,hogy én nem engedtem be...

Ma voltam a párom anyukájához, láttam rajta,hogy valami nem okés,kérdeztem,hogy(legyen a lány Y)Y mondott valamit, mérges volt?Hát hogy én nem engedtem be, és igen, kicsit mérges volt.A párom anyukája még így velem nem beszélt,sőt,alig mondott valamit, én meg inkább eljöttem, de mondtam,hogy végeztem a dolgom,stb.Azt is mondtam,hogy mondja meg Y-nak,hogy ma feljöhet nyugodtan, ma csak főzni fogok, erre azt válaszolta,hogy már mindengy,itthon az anyja.Olyan nem is tudom, lekezelően.Mondom jó és elmentem.

Most olyan rosszul érzem magam,lelkiismeret furdalásom van, pedig szívesen vigyázok a lányra, héten többször is volt, 1 nap nem érek rá, akkor meg ez van.Páromnak nem mondtam semmit.

Ezt most jó volt kiírni magamból.

Lehet én vagyok tényleg a rossz,de..mindegy is.


2011. okt. 10. 11:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem beengedhetted volna. ha meg nagyobb akkor meg segíthetett volna Neked.

Az hogy meg vannak sértődve az jogos. Én nem mondom hogy gonosz vagy, csak máshogy kellett volna...


Szerintem ezt beszéld meg a pároddal,jobb most, mint hogy utána legyen ebből probléma.

2011. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem írod, mekkora a lányka, gondolom nem kicsi már, ha egyedül járkál.


Szerintem ülj le vele, mondd meg neki szépen, hogy ne haragudjon, sajnálod, hogy így sült el a dolog. Egy iskolásnak nem is árt, ha látja, hogy a felnőttek (is) hibáznak néha, de belátják, ha így van, és szépen meg lehet beszélni.

2011. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Én nem is értem, hogy hogyan is gondolhattad, hogy te nem engeded be a párod lányát. Ha az én fiam gyerekét nem engedné be a barátnője, azaz elküldené az unokámat, hát nem is tudom..... Nagyon rossz döntés volt.
2011. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
És ahova nem engedted be, az a párod lakása, vagy a tiéd?
2011. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Azért nem olyan tragédia, hogy felküldte a dédihez. Ha az utcára teszi, az más, de a dédihez ment fel a kislány. Nem volt teljesen helyes, de azért akkora tragédia sem történt. Mondom, szerintem pár szóban tisztázd a kislánnyal, simogasd meg a fejét és adj neki egy sütit. :)
2011. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, mennyi idős a lány.

Én tuti behívtam volna, hogy együtt takarítsunk, egyrészt hamarabb végzek, másrész együtt töltünk időt.

2011. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a pároddal,hogy mi történt,mert lehet ő is haragudni fog rád,ha elmondják neki(végén még tényleg te leszel a gonosz)

Aztán együtt beszéljetek a lányával.

Tényleg hány éves a leányzó?

2011. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%
A kérdésedre válaszolok. Nem vagy gonosz. Ezt onnan tudom, hogy van lelked. És ezt honnan tudom? Onnan, hogy van lelkiismeret furdalásod.Nagyon helyes. Ezért rád bízom a megoldást, de azt tudd, hogy nem vagy rossz.(a gyerek mindig a legfontosabb, akár a tied, akár a másé, de ezt majd, ha neked is lesz meg fogod érteni.)
2011. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

10 éves.Szívesen vigyázok rá, ezt nagyon jól tudják,lehet,hogy tényleg nem így kellett volna, de csak egy emelettel feljebb küldtem.És még nekem a lány mondta,hogy ha zavar,nyugodtan mondjam meg.És ha nem lett volna hova mennie, akkor szó nélkül jöhet,de ha van, akkor 2 órara felmehetett.1 héten 3x is itt van,de ez mindegy,nem lényeg.

Az albi úgy van,hogy én fizetem azt az összeget,hogy itt vagyunk,párom a többit.

Mindjárt sírok.Elmondom a páromnak.

2011. okt. 10. 12:02
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem vagy rossz.Nehogy már be tudja neked mesélni a "dédi".
2011. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!