Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg gonosz lennék?

Tényleg gonosz lennék?

Figyelt kérdés
A sztori röviden: nyáron elmentem a Párommal a Boszorkánymúzeumba. Fel volt állítva egy Wicca mágiához használt oltár. A múzeum lényege, hogy mindent a kezedbe vehetsz, bármit megkérdezhetsz. Hát én kezembe is vettem a varázspálcát. Amúgyis van egy (egészséges?) hatalomvágyam, de amikor ott volt a pálca a kezemben... Nagyon gonosz gondolataim támadtak. Először is, rettenetesen erősnek éreztem magam. Úgy éreztem, az egész világot a rabszolgámmá tehetném. Ránéztem a tárlatvezető Holdboszorkányra. Álltam a pálcával a kezemben, és arra gondoltam, milyen lenne, ha a rabszolgám lenne. A rabszolgám, láthatatlan láncon vonszolok magam után, és bármit megtesz nekem. Ez még talán nem is tragédia. Akkor ébredtem fel ebből a mámorból, amikor ránéztem a szerelmemre, és akkor is azt éreztem, hogy a rabszolgámmá teszem. Tényleg ilyen hataloméhes és gonosz lennék? :S
2011. febr. 14. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán van egy kis hatalomvágyad és abban a helyzetben elragadott a fantáziád. Szerintem nem vészes. :)
2011. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem valami elfolytott domina/szado-mazo hajlamaid lehetnek, foleg, hogy a parodat is rabszolganak lattad. Vegyetek egy korbacsot es egy bilincset.
2011. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Van egy szerepjáték, többen (sokan) lehet játszani.

Látszólag a "véletlen" dönti el, hogy hatalmi, népi, vagy elnyomott kategóriába kerül valaki. (kártyalapok értékeivel)

Így kormányt alakítanak, törvényeket hoznak. (A hatalmi emberek) A nép és az elnyomottak is viselkednek valahogyan.

Itt érdemes megfigyelni, kiből, mit hoz ki a játék.

2011. febr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 M@x ***** válasza:
Hol van ez a Boszorkánymúzeum???
2011. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy gonosz :)

Szerintem kevés az olyan ember,aki ne szeretne gazdag lenni.Ki ne akarná,hogy mások végezzék el helyette a nehéz munkát? :)


Mellesleg milyen az a múzeum?Én is menni akartam még ősszel csak nem volt rá időm.Megéri?


21/L

2011. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
sztem csak frusztrált vagy, meg nyilván idióta is kissé
2011. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor én x-man vagyok? mert én azt képzeltem el ,hogy szuperképességeim vannak.
2011. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"sztem csak frusztrált vagy, meg nyilván idióta is kissé"

Na, ilyen szép bókot rég mondtak nekem! Hogy idióta lennék... :)

A Boszorkánymúzeum Budapesten a Hegedű utcában van. És igen, megéri.

2011. febr. 15. 14:39
 9/14 M@x ***** válasza:
és mennyibe kerül egy belépő?
2011. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A múzeum délelőtt 11től éjfélig van nyitva. Előre be kell jelentkezni, telefonon vagy e-mailen. Négy főig 1250 Ft/fő a jegy, négy fő felett pedig 1000 Ft/fő. A tárlatvezetés kb. másfél-két órás. (A miénk kétórásra nyúlt, de mi este 10re mentünk, és utánunk már nem jött senki, így maradhattunk éjfélig). A múzeum 3 szobából áll (ha jól emlékszem), ebből 2 szobában teljesen sötét van. Kapsz viharlámpát, azzal kell világítani. Nagyon érdekes, én pl. nem is éreztem, hogy sötét lenne, mert a viharlámpának jó erős fénye volt. Amúgy a budapesti Liszt Ferenc tértől nem messze van, a Hegedű utcában. Meg lehet ismerni, egy hatalmas vörös pentragramm van a fekete ajtón. Egy meredek lépcső vezet lefelé. Lent vár a "portás"...hát ő egy elég fura fazon, de minden kérdésre válaszol. A tárlatvezető, a Holdboszorkány egy nagyon kedves hölgy. A legvadabb tapasztalataidat is elmondhatod neki, nem fog hülyének nézni. A szobából indultunk, majd bementünk a konyhába. Ott hosszan időztünk, valahogy azt éreztük, hogy hazaértünk. Azt éreztük, hogy jó lenne leülni ott és örökre ott maradni. Aztán visszamentünk a szobába, ott volt az oltár. Majd bementünk egy harmadik szobába is, a Holdboszorkány magán rezidenciájára. A végén pedig kaptunk egy apró ajándékot is. Hát, döntse el mindenki maga, hogy megér-e ez 1250 Ft-ot...
2011. febr. 16. 01:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!