Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gonosz lennék? Vagy csak...

Gonosz lennék? Vagy csak zaklatottabb vagyok így a vége felé?

Figyelt kérdés

32 hetes kismamai vagyok. Van egy másfél éves kutyusunk. Sosem volt vele könnyű. Nagyon rossz természete van.Már 24 órában velünk van, de ha valaki kimegy az ajtón egyből elkezd visítani.Sajnos eléggé fejhangon. Nem érdekli hogy másik 2 ember is vele marad, az után sír aki kiment. Azt meg el is lehet felejteni hogy teljesen magára hagyjuk. Akkor egész nap sír. (már petíciót is gyűjtöttek ellene a házunkban) Ezen kívül nagyon akaratos is, hiába próbáltuk nevelni, ivartalanítani, semmi nem használt. Egyáltalán nem hajlandó szótfogadni. És arról nem is beszélve hogy úgy néz ki utálja a gyerekeket (vagy legalábbis fél tőlük, mert ha meglát egyett véresen el kezd ugatni). Na szóval, csak arra akartam kitérni, hogy már nagyon nehezen viselem idegekkel szegénykét. És el sem tudom képzelni hogy mi lesz ha meglesz a babó. Félek hogy esetleg bánthatja (de a szívem mélyén nem hiszem hogy megtenné, de mi van ha mégis.....) És azt sem tudom hogy fogok tudni vele foglalkozni. Meg majd állandóan felveri a gyereket a hisztijével? Tudom hogy mi vállaltuk és nagyon szeretem is őt. De nagyon nehéz eset. Valószínű idegi problémái vannak (lehet beltenyészet miatt, habár volt törzskönyvünk, de manapság ez már semmit sem jelent).

Nagyon gonoszak lennénk ha elküldenénk anyósomékhoz családi házba? Szeret ott lenni és ha ott van nem is hiányzunk neki, mert van egy másik kutyus is. Attól félek rossz szülő leszek, mert egy kutyával sem tudok elbánni és még meg is akarok tőle szabadulni....=(


2009. aug. 8. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha szeret ott lenni, akkor mi a probléma? Az anyósék befogadják? Mindenkinek jobb lenne, beleértve a kutyát is. Nem rossz szülő vagy, hanem felelős.
2009. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Jó gondolat, vidd el a kutyust, mindkettőtöknek jobb lesz! Nem lehet félelemben élni, a kutyam meg megérzi hogy tartasz tőle... Vidd le a családi házba nyugodtan!
2009. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Anyósomék is nagyon szeretik. Szívesen fogadják.

Köszi a válaszokat!

2009. aug. 8. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Minden szívfájdalom nélkül elvinném...

Elvégre nem az utcára teszed!

neke nyugira és pihenésre van szükséged, főleg ha meglesz a baba, és nem egy ilyen kutyusra...

2009. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el mindenkinek jobb lesz ha elviszed, a kutyus is csak jól jár ezzel. Kedvére játszhat , futkározhat és lesz kis társa is. Aztán meg úgyis sokat fogjátok látni. Ez nem gonoszság hanem a tökéletes megoldás.
2009. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Én nem vittem el.Fél a gyerekektől,támad a kan kutyákra,ugat,ha vendégek jönnek hozzánk,ja és a gazdája(lányom)folyton nekem felejti.Reggel,este nagy séta.A kutyával kettesben.Nekem ennyi a kikapcsolódás,feltöltődés.Közepes termetű,folyton útban van,néha kidobnám,de amikor rám néz....

Az első nap otthon szörnyű volt.Ugatott,nyüszített.Akkor el akartam vitetni.Egy baba,meg egy hisztis kutya.Felhívtam az állatorvost,aki adott altatót,meg nyugtatót.Szörnyen nézett ki tőle.Ránéztem és sírva fakadtam.A kicsi 4 hónapos.Nem mehet be hozzá.Van még egy kapu is felszerelve az ajtóra.Ha sír mindjárt jön és bököd.Hát ez az én sztorim a kutyával.

2009. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy leszel rossz szülő! Azért mert a babád érdekében cselekszel? Nyugodtan vidd el anyóshoz, még neki is jót teszel vele. Én két cicámat költöztettem ideiglenes el, mert félek allergiás lesz a babám rájuk, mivel nálunk mindenkinek van macsekallergiája, csak nekem nem. Szóval én nem rizikóztatom akisbabám egészségét. Sokan lepontoztak anno, de nekem fontosabb a kisbabám mint bármi más, aki meg ezt nem érti meg, annak valószínű még semmi rosszban nem volt tapasztalata...
2009. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!