Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gonosz lennék emiatt, Jányok/S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz lennék emiatt, Jányok/Srácok?

Figyelt kérdés

Nem hagyom, hogy exbarátnőm a barátjával jól ellegyen, direkt mindig belezavarok a dolgokba, direkt felszakítom volt barátnőm sebeit, mert kegyetlen volt velem.

Nem hagyom, hogy boldog legyen.

Gonosz lennék?

Szerintem csak nem érdemli meg. Ez van.


2009. dec. 14. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
igen, gonosz vagy. és gyerekes. ja, és szánalmas.
2009. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Áh. Köszönöm a bókokat.
2009. dec. 14. 20:06
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
osztom az előző véleményét....szerintem ez elég gyerekes dolog....így is tudja h mit csinált rosszul, vagy h miért volt szenyó...felesleges még neked is eszébe juttatnod...ne vele foglalkozz, hanem magaddal...keressd a társaságot
2009. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudom, hogy ez nagyon rossz neked, hisz valószínű nem ok nélkül történik, viszont a bosszú és a keserűség nem megoldás semmire, inkább próbálj új párkapcsolatot teremteni és legyetek mindketten boldogok :)
2009. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De a gonoszsága, kegyetlensége megtorlandó. Én voltaképp azt teszem, amit senki nem tesz meg, de megérdemel.
2009. dec. 14. 20:09
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy szakítottunk, meg ilyesmi, hanem ahogy művelte velem a dolgokat, ahogy kínzott és megalázott, az, ami igazán fáj. És mikor sír, megszakad a szívem, mert szeretem, de nem kérek tőle bocsánatot.
2009. dec. 14. 20:10
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Na azért várjunk egy kicsit. Nem vagy te megtorló, ha csúnyán bánt veled a sors majd megbünteti. Hagyd hadd legyen boldog, hidd el nem a te feladatod megbosszulni.
2009. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mit érzel iránta? De őszintén mondd, ez anonim oldal!
2009. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Soroljam?

Utálatot, gyűlöletet, haragot, szeretem, vele álmodok, egy féregnek tartom és a legjobb nőnek.

Na ehhez mit szólsz?

2009. dec. 14. 20:20
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz, drága barátom: szerelmes vagy. Szerintem - bár nem ismerlek és úgy könnyebb lenne pszichológiai elemzést mondani, de mindegy -, dühös vagy csak rá, hogy megtalálta utánad is a "szerelmet", amit te jelenleg tőle kaphatsz meg. Ha a lány tudja, hogy bántott és sír is, akkor bűntudata van. Szerintem szeretné valahogy kijavítani a hibáját, de mivel te egy bizonyos okból folyamatosan bántod, nem mer lépést tenni. Elhiszem, hogy nehéz, de az ember, ha az életből megtanulhat valamit, az négy szó: bármi történik, megy tovább.
2009. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!