Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnál változni egy olyan...

Meg tudnál változni egy olyan emberért akit nagyon szeretsz? (szülő, barátok, kedvesed)

Figyelt kérdés
Le tudnál szokni a rossz szokásaidról, ha valaki kéri?
2011. okt. 10. 14:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nos, nekem itt az egyik jó barátnőmmel van a gond. Cigizik és rengeteget iszik. Emiatt nem is járok el már vele sehova, kiabál, hisztizik olyankor. Mondtam neki, hogy változzon meg mert magát teszi tönkre. Józanon egy aranyos, kedves lány, de amiket részegen művel... És a suliban is bejelentette ma, hogy pénteken megint hogy be fog "baszni". Elmúltunk 18 évesek, lehetne egy kicsit komolyabb is. Szeretem a csajt nem akarom hogy emiatt vége legyen a barátságunknak. :(
2011. okt. 10. 14:32
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

Sohasem dohányoztam, vagy kávéztam, a drogot se próbáltam ki és nem is fogom. Az alkoholt pedig mértékkel fogyasztom. Ha gondolod, írj privit, ha nem érzed magad túl fiatalnak hozzám... :)


29/F

2011. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hm, csábító ajánlat ;)
2011. okt. 10. 14:53
 14/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha attól jobb ember leszek, és ezt magamtól sikerül belátni akkor megy a dolog. Egyébként kudarcra van ítélve a próbálkozás.
2011. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen. De úgy igazán csak akkor, ha már megért bennem a változásra való hajlandóság és a magam kedvéért is változok. Volt már ilyen.
2011. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem. nem azért, mert nem tudnék, hanem azért mert nem akarnék.... amíg nem vagyok alkoholista, nem vagyok drogos, nem vagyok áruló,stbstb (tehát semmi olyasmit nem követek el ,a mi az én értékrendembe nem fér bele), addig senkinek (sem anyámnak, sem hugomnak, sem a férjemnek) NINCS JOGA arra kérni, hogy változzak meg. 27/nő
2011. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A barátnőddel annyit tudsz tenni, hogy nem mész vele ivós helyekre. Átérzem a problémád, nekem is volt ilyen barátnőm, semmi nem hatott rá, mindig berúgott, ha berúgott, mindig vállalhatatlanul viselkedett, másnap meg mindig nyavalygott, hogy milyen beteg. Idővel inkább már nem mentem vele bulizni.
2011. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy teljesen nem lehet levetkőzni a rossz tulajdonságainkat és nem is érdemes, mert akkor már nem lennénk önmagunk. Természetesen csiszolni lehet és kell is rajta, de én nem fordulnék ki önmagamból senki kedvéért és mástól se várom el ezt. Az igazi szerelem-kötődés pont arról szól, hogy úgy fogadod el a másikat, ahogy van.



25 N

2011. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!