Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még más is rajtam kívül,...

Van még más is rajtam kívül, aki már kezdi izgatottan várni a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de az egyre hidegebb idő, és egyre rövidülő nappalok, kezdik meghozni a kellemes várakozást :)
2011. okt. 10. 14:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom, sosem volt nagy szám a karácsony a családban. Míg éltek a nagyszüleim, legalább összegyűlt a széles körű család, de mióta nem élnek, már annyit sem, sőt még a szüleimmel sem vagyunk együtt, mindenki a szobájában nézi a tv-t, ennyi. Sehova nem megyünk, mivel a többi rokonnal nem vagyunk jóban, sőt anyám képes volt tavaly pl rakott krumplit csinálni 25-én kajának (pedig nem vagyunk szegények, 3 fogásos vacsorára is bőven telne, de anyámat ennyire nem érdekli az egész). Se sütemények, se finom, különleges kaják, semmi... így miért is várnám.
2011. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nálunk se gyűlik össze mindenki..:) csak a szűk család meg elmegyünk mindennap más rokonokhoz...:)) Imádom!! Annyira jó a legszebb nap a világon:)Délelőtt felállítjuk a fát közbe mennek a tvbe a karácsonyi filmek amiket már kívülről fujok de imádom:)Aztán ebédelünk aztán pihi film nézés:)karácsonyi zene megy.Aztán megvacsorázunk ajándékokat bontunk...Elmegyünk az éjjféli misére aztán hazajövünk és alszunk:) Reggel felkelek örül a fejem hogy mennyi mindent kaptam:)) Ilyenkor délelőtt otthon vagyunk tv-t nézünk aztán délután megyünk a rokonokhoz ahol éjjelig ott vagyunk:)) Annyira jó:) Főleg mikor jó hideg van és tiszta hó minden:)
2011. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

igen...én július óta tervezem, hogy milyen színű legyen idén a fa. plusz már csomó díszt is csináltam és állandóan karácsonyi zenéket hallgatok:-)

http://www.youtube.com/watch?v=J-8VCL4uSUc


20n

2011. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát, a karácsonyt az várom. De a szilvesztert, azt nem! Elhiszem, hogy rohadt jól szórakoznak, akik öt percen keresztül hatalmas ricsajt csapva tűzijátékot "eresztenek szabadjára", én viszont otthon kell, hogy maradjak, ráadásul nem is a meleg házban, hanem lenn a telken. Ennek oka pedig az, hogy a kutyáimat és a lovakat halálra rémiszti a hatalmas zaj, és legjobb, ha vigyázok rájuk. Ezért nekem a szilveszter egy rémálom. :P A karácsony legalább csendes, és mivel úgysem látogatok meg senkit, és senki nem látogat meg engem, viszont az egész falu rokont látogat, ezért jó kevesen vannak az utcákon, jó nagy csend van, és mehetek a lóval amerre csak akarok. :D
2011. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

én nagyon nem várom most.21-én árverezik a házunkat....karácsonyra utcára kerülünk.még mielött valaki írná miért jutottunk ide:azért mert a férjemmel egy helyen dolgoztunk,nem sokat,160 körül kerestünk ketten és 45 volt az albérlet.céget felszámolták,mindketten munkanélküliek lettünk márciusban.azóta nincs munka se semmi.mindent eladtunk már hogy megéljÜnk.most fejenként 28400 ft-ot kapunk a tanácstól.ebből 45-öt hogy fizess????

nem várom!!!!!

2011. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
JAV:NEM ALBÉRLET,LAKÁSTÖRLESZTŐ.csak az albérlet jár sz agyamban hogy ez a megoldás most
2011. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én majd csak novemberbe kezdem el várni.
2011. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

irigykedek

en ahol elek se ho se karacsony T.T

majd 30*C - ba teszek az asztalkamra egy pici fat ^^

(ha talalok) :D

2011. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Túlságosan nem várom ismét szingliként kell eltöltenem.
2011. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nagyon hamar kezditek várni:)!Nekem a gyomrom összerándul tőle,mert kar.tájékán és utána dolgozok a legtöbbet.Mindenki idegbeteg,nem lehet megmozdulni sehol,a közlekedésről nem beszélve.
2011. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!