Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apának hamarosan lesz az 50....

Apának hamarosan lesz az 50. szülinapja, mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
kerek év, meg nincs konkrét kérése. :)
2009. ápr. 30. 11:45
 1/9 anonim válasza:
57%

-Egy bort amire rá van festve, h a Legszebb, vagy legokosabb 50-esnek.

- Egy kis (kb. 5 cm magas) üvegszobrot, belegravírozva, h pl.: a 50 éves vagy, de 30-nak se nézel ki.


Ilyenek, de bármi lehet, csak ötletes legyen.

2009. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobjatok ossze a csaladban a penzt es vegyetek neki,vmi olyat, amire mar regota vagyott, de sajnalta ra a penzt.
2009. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meglepetésbulit rendeztem a páromnak, persze ennek a szervezése hosszabb időbe telik. A családból mindenki ott volt, mindenki készített valami kaját. Nagy meglepetés volt, sikerült végig titokban tartani. Örök emlék neki, és nekünk is.
2009. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ez nem olyan jó mert sokba kerül.

meghát a szervezés se lenne okés.

az a bor se jó, mert nemiszik alkoholt.

én egy pólót gondoltam, amire egy fotó van rányomtatva. :D

2009. ápr. 30. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:

egy tortát mait te sütsz, és 50 gyertya legyen rajta vagy egy ötvenes

de lehet a saját képét a torta mázra csináltatni, vagy egy pólóra szkennelni a fotóját, a saját kezü dolgok sokkal aranyosabbak. Attól is függ mit szeret, egy születésnapi, vagy 50. szülinapi bor esetleg? vannak ünnepi üvegbe árult borok is kávézókban, presszókban.

Igaz pár ezer forintosak. De nagyon frappáns ajándék.

Mivel foglalkozik apukád? esetleg szakmájával kapcsiban egy jelképes ajándékot nem tudnál neki kitalálni? az egyik volt tanárunk egy híres borász Pálfy Dini bácsi és egy szülő alakú üvegben bort vittünk neki :)

jó poén és kedves gesztus. ez csak egy példa volt. De ha nem borász akkoris kedves ajándék.

A pasikat a hasuknál fogva lehet megfogni, de érdekli őket a barkácsolás is. Esetleg valami humoros DVD vel is megalyándékozhatjátok pluszba (bár az kicsit hétköznapi)

vagy anyukáddal nem szeretnének elutazni egyet?

2009. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utaztatni?

diák vagyok hékás. :D

2009. ápr. 30. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor egy szép tollat, amibe belegravíroztatsz, szép emlék!Nem is annyira drága!Póló is jó ötlet!
2009. máj. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is egy meglepibulit szerveztünk apunak. Én egy pénztárcát vettem neki, mert arra már régóta szüksége volt. Másoktól kapott egy korsót, amire 50-volt ráfestve, és kapott egy képet. Csináltattunk egy tortát, az egyik felé egy 50 forintos, a másik felén ő volt. nagy sikert arattunk
2009. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi az egész családot bevonjuk (testvérek, szülők, mi) és nagyobb ajándékot kap. Mivel régi álma, hogy "vénkorára" chopper-be ül, ezért egy nagymotor-tanfolyamot veszünk neki :).
2010. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!