Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az fura dolog, hogy nem...

Az fura dolog, hogy nem akarok menyasszony lenni?

Figyelt kérdés

Én nem akarok habosbabos menyasszonyi ruhát, nekem az is elég lenne ha csak felpróbálnék párat :D

A házassággal is úgy vagyok, hogy férjhez menni talán szeretnék majd, de elég lenne nekem egy pár fős polgári esküvő is. Nem szeretnék majd 100 fős lagzit meg ilyesmit. Az unokatesóm meg már 10 éves kora óta tervezi az esküvőjét, és mikor ezt elmondtam, h*lyének nézett....


2011. okt. 11. 16:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát én se nagyon szeretnék. :D

Nekem elég lenne papír is. :)

De élettársi viszony is jó addig ameddig nem lenne gyerek. :)

2011. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem fura. Én sem vennék fel menyasszonyi ruhát, nem érezném jól magam benne.


Én valami ilyesmit fogok felvenni: [link]

2011. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én szeretnék olyan habos menyasszonyi ruhát, ami sokak álma, inkább valami szokatlant, vagy régimódit. Menyasszony szeretnék lenni, de nem vagyok az a hercegnős típus, és sok fős lakodalomra sem vágyom.
2011. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
de, fura.
2011. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nem fura. én meg feleség nem akarok lenni. menyasszony lehetek, de az is inkább csak lélekben.

a hideg kiráz, ha arra gondolok, h felvegyek egy olyan hószörny ruhát :)


szóval engem nem vonz a házasság gondolata. gyereket is inkább 30 körül szeretnék majd szülni, addigra benő a fejem lágya, és egzisztenciálisan sem okoz majd gondot, h felneveljem.


én sem értem, mi a jó a házasságmániában. túl sokat gondolnak egyesek arról a papírról.

persze, aki házasodni akar, az tegye nyugodtan, úgyis elválnak majd. a kivételnek meg majd fizetek egy sört :)

2011. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:30 vagyok


Nem szeretnék. Nem szeretnék habos ruhát, kihagytam a nem szót.

2011. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!