Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép nők mindig találnak párt?

A szép nők mindig találnak párt?

Figyelt kérdés
(most hagyjuk, hogy a szépség relatív, olyanokra gondolok, akik a többség szerint szépek)
2011. okt. 11. 23:00
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Akkor miért van az, hogy a "szebbek" inkább válasszák az egyedüllétet és nem görcsölnek annyira?
2011. okt. 11. 23:25
 12/27 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a szép nőkhöz nehezebben mennek oda a férfiak ismerkedni. Pláne ha az illető nő még okos is. (bár ez nincs a homlokára írva...)Szívesen megnézik őket, de vagy beképzeltnek gondolják őket, vagy magukat túl kevésnek.
2011. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
81%
Partnert igen de párt nem biztos.
2011. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom, mert egy szép nő ha egyedül van, azzal nem foglakozik senki. Majd lesz párja...


De egy kevésbé szép, csak azért lehet egyedül, mert csúnya... és úgyse talál senkit.


Nőverem pl. egy kicsit duci. 170 cm, 80 kg. Szerintem még nem vészes. Arcra nagyon szép, okos. Mindig azzal traktálja a család, hogy fogyjon le, vagy egyedül marad. Rengeteg udvarlója van. Nagynénémnek volt képe szemtől szembe megkérdezni, hogy hogy tud pasit felszedni, mikor az ő lányának senkije nincs, pedig szebb....

2011. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Engem sokan szépnek mondtak, na soha nem tartottam magam egy szépségkirálynőnek, de tényleg nagyon sokaknak tetszettem, mégis nagyon nehezen találtam magamnak párt, olyat, akivel kölcsönösen egymásba tudtunk szeretni.
2011. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem a szépségen múlik, hogy valaki "görcsöl-e"!

Egyébként azt gondolom, mint itt az egyik hozzászóló, hogy párt találni lehet könnyebb annak aki szép, de ha belülről kevés...., akkor a szépség az kevés.

2011. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%

A válaszok alapján az lehet velem a baj, hogy túl szép vagyok :D

De amúgy tényleg valami ilyesmi lehet velem...Megnéznek a pasik az utcán, a bkv-n, a boltban, az étteremben stb. de mégsincs hosszú ideje kapcsolatom. Csak annyi hogy néznek, zavarba jönnek és ennyi. Tuti nem azért néznek mert csúnya lennék....

2011. okt. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
37%
Igen, mindig. Akkor nem, ha valami elképesztő nagy probléma van vele. Mondjuk kiállhatatlan a modora, vagy komoly személyiség zavarral küzd. Vagyis ekkor is fog találni magának barátot, de közel sem hosszú távra.
2011. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
nem mindig, főleg, ha visszahúzódóbb típus, nem az a bulizós.
2011. okt. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Van pár ismerősőm akik tényleg szépek mégsincs barátjuk
2011. okt. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!