Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép nők mindig találnak párt?

A szép nők mindig találnak párt?

Figyelt kérdés
(most hagyjuk, hogy a szépség relatív, olyanokra gondolok, akik a többség szerint szépek)
2011. okt. 11. 23:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%
érdekes hozzászólások. én meg vagyok győződve hogy egy szép és okos lány pik-pak talál magában párt. feltéve ha reálisak az igényei, vagyis ha van ilyen férfi a Földön...
2011. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
36%
Én nem vagyok a legszebb, van rajtam pár pluszkiló, mégis mindig könnyen találtam párt, 14 éves korom óta alig 1-1 hónapot voltam egyedül. Most olyan vőlegényem van, akiért bármelyik csaj összetenné a két kezét. És engem imád, el is jegyzett pár hónap után, össszeköltöztünk, keszülünk az esküvőre.A szép barátnőim meg vagy egyedül vannak, vagy állandóan problémáik vannak.
2011. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Modellkedtem, nyertem iskolai szépségversenyt, bál szépe, stb. Nagyon nehéz volt párt találnom, mármint normálisat. Az én hibám is volt, eleinte magasra tettem a mércét, vagy túlzottan szerettem az illetőt, akiről azt hittem, ő az igazi. Aztán hozzámentem egy fiúhoz, akiről azt hittem, hogy normális, hogy imád, hogy vele minden jó lesz. Sajnos ő meg (két gyerek után jöttem rá) gyakran más szoknyák után járt... szóval nem az számít, ki hogy néz ki, tényleg a belső értékek az igazán fontosak, már ha komoly kapcsolatot akarsz.
2011. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

ma 09:32


Van, hogy pont ezért nehéz. Én nem külsőleg tettem magasra a mércét, persze kellett az, hogy vonzódjak testileg az illetőhöz, de általában nem a tipikus szépfiúkat, vagy edzőtermi izomkolosszusokat választottam, sőt még csak nem is a jómódúakat.

Én belsőleg tettem magasra a mércét, így olyat kellett találnom, aki ilyen szempontból megfelel és akinek én is megfelelek belsőleg.

Nem volt könnyű.

2011. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Engem szepnek mondanak.

Ha tarsasagban feljon h nincs baratom mindig meghokkennek joparan. De hh nincs? Egy ilyen lanynak miert nincs?


Mar sokat gondolkodtam rajta. H h lehet h csunya - bocsanat, tudom nem csak a kulso szamit- lanyoknak van baratjuk es nekem nem, de rajottem en vagyok a hibas...

Tul nagy a merce es nem feltetlenul kulsosegekben, pluszba az E.Q.-m a beka segget verdesi.


Szoval a szep nok mindig talalnak part?

Nem. Kb. Annyi elonyunk van h rankneznek, de utana a belso ertekelnel ugyanolyan esellyel indulunk mint barmely mas halando...


/jah es sosem jarnek olyannal aki a kulsom miatt van velem, rengeteg torodesre lenne szuksegem- pont a fentebbiek miatt- es ha erzem h vki csak kirakatbabanak akar az mehet a picsbe.../

2011. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha realisak az elvarasaik, akkor gyakorlatilag igen. Akkor van baj, ha tulzottak az elvarasaik es nem tudjak, mit lehet eklvarni egy elo, hus-ver embertol, akkor nem talalnak es sirhatnak. Vagy esetleg akkor, ha nagyon passzivak. Amugy konnyu dolguk van, sok figyelmet kapnak, nepszeruek, sokan beszelnek veluk stb... En igy latom 29F
2013. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!