Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy fiatala vagyok (22 éves), szép is, mégsem találok párt? A pasik nem közelednek, még szexpartnerem sincs, miért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 11:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez a szitu.:):(
2010. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

De miért??


Nem vagyok miniben szaladgáló cicababa, de mások szerint szép nő vagyok. Sokat olvasok, művelem a kis agyam, tehát hülye sem vagyok.


Akkor miért van az, hogy soha senki, nem jött még oda azzal, hogy tetszem stb?Másokhoz, akik még rondák is, odamennek.


Miért?????

2010. jún. 9. 11:35
 3/43 anonim ***** válasza:
nálam is, de talán azért mert gyk függők vagyunk :D
2010. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Szorakozni eljarsz? Vagy olyan helyekre, ahol lehet ismerkedni?

Amugy, lehet, hogy felnek Toled, a szep lanyokkal neha nem mernek kezdeni a pasik. Viszont ha van olyan, aki tetszik Neked, akkor kuldj neki jeleket.:) Ha nem veszi, akkor kicsit egyertelmubben.:)

2010. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:

lehet, hogy hiányzik belőled a nőiesség, a kisugárzás.

vagy lehet, hogy túl szép vagy és félnek odamenni hozzád a srácok, mert azt gondolják nem elég jók neked.

2010. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos a kisugarzas. Latszon rajtad, hogy Te most pasizni akarsz es vadaszol! Es nem az oltozetedre gondolok. 1-2 kacer pillantas, kis hucut mosoly, na meg persze nem art egy kis onbizalom. A nonek kell elcsabitani a ferfit, mindezt ugy, hogy a ferfiban azt az erzest keltse, o volt az, aki az ujja kore csavarta a not. :)
2010. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Erre most azt tudom mondani hogy nem minden a külső :)


Nem mintha lenne okom panaszra de akkoris ilyen elven működök.

Nekem bazira fontos a kisugárzás - a belső szépség - az a szerencsés helyzet áll fenn, hogy barátnőmben a külső és belső szépség is megvan :)

Szóval lehetsz akármilyen bombanő - ha belül egy almacsutka vagy - akkor csak az alfahímek prédája leszel csak

22F

2010. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
A sors fintora. Ugyan ez a kérdésem. Csak én fiú vagyok.
2010. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Jaj nekem is ezt mondják. Szép vagyok, okos vagyok stb. Talán igazuk van.

De én ott rontom el, hogy nem járok szórakozni. :) Egyszerűen nem szeretem a discót. Máshol meg nagyon nem lehet ismerkedni.

De majd ezen is változtatok a nyáron. Több hónapi szingliség után nekem is kijárna már valami. Kárpótlásként a sok fájdalomért.

+ én hülye begubóztam ahelyett, hogy ismerkednék. Ezek a dolgok egyedül rajtunk múlnak. Ha nem adod meg magadnak a lehetőséget, akkor ne várj túl sokat.

2010. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Mondok erre valamit, kedves utolsó!


Van egy férfi, aki borzasztóan vonz évek óta. Jól ismer, tudja, hogy milyen vagyok. Szerinte kedves vagyok, egy angyal ,mert mindig mindenkinek segítek stb.

Tudom, hogy teteszek neki, hiszen jelét adta, erre én válaszolva megnyíltam neki, próbáltam közelebb kerülni, és már nem akar engem. Nem utasít el, de valami más lett. Miért nem mondja azt, hogy nem vagyok az esete? Bár nem lenne igaz, mert az előzmények mást mutatnak.


Nem értem.


Kisugárzás? Mit is jelent akkor ez, ha nem egy önbizalommal teli életvidám lányt?

2010. jún. 9. 11:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!