Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A villamoson szoktam látni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A villamoson szoktam látni egy ikertestvér párt. Mindkettő nagyon jól néz ki. Sok szép lányt szoktam látni, de ők mások. értelmesebbnek tűnnek. Hogy kerülhetnék közelebb hozzájuk? 16/f

Figyelt kérdés
Nagyon rövid szemezések voltak. Volt, hogy utánam néztek, amikor leszálltam. Nem tudok csak úgy odamenni beszélgetni, mert szégyenlős vagyok nagyon.
2010. jan. 28. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy kísérletet végzel, miszerint az ikerpárok szexuális szokásai is hasonlóak-e. A siker garantált.
2010. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat kérnék.
2010. jan. 28. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát.=)

Probáld megkeresni ö(ket) myvipen/iwiw-en.

És irj neki(k). Aztán ha OK, akkor megy élöben is.=)

2010. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is szoktam 2 szőkét a 212-es buszon olyan 14-16 évesek.. sajna mindig ott az anyjuk! :(
2010. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hogy találnám meg? semmit nem tudok róluk amit fel tudnék használni.
2010. jan. 28. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor vedd lazán a dolgokat. Próbálkozz azzal, hogy odaülsz mögéjük/eléjük - a mögéjüket azért ajánlom, mert akkor olyan dolgokat is megláthatsz/megérezhetsz, amit elöttük nem. Ha van elég merszed - szerintem ez nem mersz kérdése - akkor odahajolsz és - spec - kérsz az egyikttől egy zsepit. Ha ügyes vagy egy kellemes beszélgetésnek nézel elébe, ha nem akkor nagyon gyorsan lekoptatnak. Vagy ha nem a zsepire hegyezed ki a dolgokat, akkor ott a parfüm, dícsérd meg vagy valami hasonló. Ergo bókolj. Ne legyél gyáva - 1-2 éve még hasonló cipőben jártam, mint te... - legyél bátor, de ne túlságosan rámenős. Egy jótanács borotválkozz meg (ha van mit leborotválni) és valami jó illat. Sok sikert.


17/F

2010. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi de nehéz úgy beszélgetni ha a szíved majd kiugrik. :D
2010. jan. 28. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Mostanság én is ugyanazt élem át csak egy lánnyal. Azt se tudom mit tegyek, pedig minden másban majdhogynem profi vagok, de ha a lány ott van a közelemben nagyon izgulok. De csak az első lépés nehéz, onnan már menni fog.
2010. jan. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kérdd meg egy bátrabb barátodat, hogy szálljon fel veled és szólítsa le őket.Ha ez nem megy:

-Ha mondjuk négyes székeknél ülnek, menny oda és csak azután ülj le ha megkérdezted barátságosan, hogy leülhetsz-e.Miután leültél nézz rájuk, mintha azt néznéd, hogy hogy lehet megkülömböztetni őket.Nyilván kérdőn néznek majd rád és ekkor kérdezd meg, hogy hogy lehet megkülömböztetni őket?

Nekik sokkal könnyebb mint neked mert két ikerpár akik mindig számíthatnak egymásra meg minden.HAJRÁ

2010. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!