Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknál is igy van vagy csak...

Másoknál is igy van vagy csak nálunk?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy sokkal jobban kijövünk egymással a párommal ha valami gondunk van(általában anyagi).Ilyenkor sokkal többet törödünk a másikkal,több az ölelés a beszélgetés.

Lehet ez hülyén hangzik de szép emlékeink vannak amikor ilyen gondunk volt.Emlékszem összeköltöztünk nem volt pénzünk kajára,átosontam a szomszédba "loptam"pár szem krumlit azt sütöttük a kályhába ez volt a vacsi,vagy mikor elfogyott a tüzifánk és egy takaró alatt összebujva néztük a tv-ét esténként,volt mikor az összes aprót összeszedtük a házban és vettünk egy egy kiflit és azt ettük.Mindeközben boldogok voltunk,csak egymással foglalkoztunk,vigasztaltuk egymást majd lessz jobb.

Amikor minden okés akkor mindenki teszi a dolgát elvagyunk.

Ez fura?


2011. okt. 12. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
tudom lepontoztok, és nem is ez volt a kérdés, de nekem az a fura hogy net van kajára meg nincs pénz
2011. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos történet, így kellene mindenkinek hozzáállnia a dolgokhoz és nem lenne annyi válás meg öngyilkosság stb...
2011. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Na ez az, amikor valakik anyagiak nélkül is szeretik egymàst. igen lesz jobb, fel a fejjel.
2011. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

off: netezni nem csak otthon lehet, meg gondolom most már jobb anyagi helyzetben van a kérdező.


on: Ha mi meg szorulunk az Úr minden problémánkra gyógyír, eddig mindig megsegített minket.

2011. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

12:32


Amikor kajára se volt akkor még számitógépünk se volt nemhogy netünk.

2011. okt. 12. 12:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekünk anyagi gondjaink nem voltak. Csak a családjával és majdnem szakítottunk mert annyira kavartak én meg nem bírtam feldolgozni az egész helyzetet. Szóval minket nem vitt közelebb. Most már együtt élünk és jól elvagyunk nem tudom így mi lenne.
2011. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is a gondok közelebb hoznak egymáshoz.Nem anyagi gondok,de más.
2011. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bajban egymásra szorulnak az emberek, ez közelebb visz. Nagy összefogás volt a háborúkban is, de pl Kolontár is ezt bizonyítja. Büszkék is magukra az emberek, mit bírnak, és milyen jól. Ha nincs semmi gond, elkezdenek unatkozni, áskálódni, meg ugye nem kell senki segítsége, lehet utálni...Mindjárt van energia észrevenni, mennyi ideig fürdik a párunk, és a legnagyobb gonddá lép elő, ha elfelejt bevásárolni, vagy cipőben jön be. Sokakkal van ez így, de ha a probléma tartós (mondjuk >2-3év), és stresszt okoz, előbb -utóbb szétzilál, nem összekovácsol, szerintem.
2011. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
A szomszédod is biztos nagyon édesnek tartaná ezt a történetet, főleg azt a részt, amikor megloptad.
2011. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szinte tudtam hogy valaki ezt a részt emeli ki.A szomszédom tudja hogy "megloptam",s mivel a rokonom nem tett feljelentést.
2011. okt. 12. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!