Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknál is igy van vagy csak...

Másoknál is igy van vagy csak nálunk?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy sokkal jobban kijövünk egymással a párommal ha valami gondunk van(általában anyagi).Ilyenkor sokkal többet törödünk a másikkal,több az ölelés a beszélgetés.

Lehet ez hülyén hangzik de szép emlékeink vannak amikor ilyen gondunk volt.Emlékszem összeköltöztünk nem volt pénzünk kajára,átosontam a szomszédba "loptam"pár szem krumlit azt sütöttük a kályhába ez volt a vacsi,vagy mikor elfogyott a tüzifánk és egy takaró alatt összebujva néztük a tv-ét esténként,volt mikor az összes aprót összeszedtük a házban és vettünk egy egy kiflit és azt ettük.Mindeközben boldogok voltunk,csak egymással foglalkoztunk,vigasztaltuk egymást majd lessz jobb.

Amikor minden okés akkor mindenki teszi a dolgát elvagyunk.

Ez fura?


2011. okt. 12. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Ja, én kérek elnézést. Nálunk családon belül sem megengedhető, hogy akár egyetlen forintot is szó nélkül eltulajdonítunk a másiktól, de ahány ház, annyi szokás.
2011. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

13:19

Te ebből a történetből csak ezt voltál képes kiragadni? Hogy elvett pár szem krumplit?! Végtelenül együttérző és érzelmes ember lehetsz...

De sebaj, helyette ott van a fene nagy erkölcsi érzéked, az biztos pótolja az előbbiek hiányát...pfff


Kedves kérdező!

Szerintem változó, hogy ki hogy reagál a szorultabb helyzetekre, van akik menekülnek belőle, van akiket összekovácsol, úgy, ahogy titeket is.

Szerencsések vagytok :).

L/24

2011. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

De jó nektek, nagyon irigykedem ám! :(

Mondjuk ilyen jellegű gondjaink még nem voltak, így nem tudom, akkor mi lenne, de gondolom előbb esnénk egymás torkának, minthogy közösen találjunk megoldást... :(

Nálunk, ha pl. a páromnak gondjai vannak a munkahelyén, akkor tök nyűgös, de mindent magában tart, én meg persze magamra veszem, hogy biztosan velem van baja, aztán persze kirobban egy jó nagy veszekedés.

Ha nekem van vmi bajom, azt próbálnám neki elmondani (kipanaszkodni magam), de szerinte én csak nyafogok és hisztizem :(((

2011. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szép dolog, hogy összekovácsolt benneteket a rossz helyzet (is) Ha a rohanós mindennapokból hiányolod a törődést, készíts ki a kanapéhoz egy takarót meg egy filmet, és vegyél pár kiflit, hozzá tejet, és mondd azt: Drágám, ma ez a vacsi, nosztalgiázzunk egyet :) Lehet, hogy a filmre nem is fogtok figyelni, hanem beszélgettek egy jót.
2011. okt. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

12:32


"nekem az a fura hogy net van kajára meg nincs pénz"


Az étel sokkal drágább.

2011. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!