Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások is szokta este 8-9...

Mások is szokta este 8-9 körül főzni? Vagy ez csak nálunk probléma?

Figyelt kérdés
Anyám teljesen ki van akadva, hogyha este fél 8kor, vagy akár 9kor kezdek el valamit csinálni. Igazából ez nem főzés. De pl nem egyszer volt már, hogy ilyenkor kezdtem el melegszendvicset csinálni, vagy rántottát, vagy ilyen egyszerűbb 10 perces kajákat. Erre ő teljesen kiakad. Elkezd szimatolni, és fujjog, hogy mit csináltam, minek van ilyen szaga? Aztán letolja a fejemet, hogy miért ilyenkor kell kaját csinálni. Télen pl már ha 5kor csinálok valamit, már akkor elkezd problémázni rajta, és képes kiszellőztetni az egész lakást, hogy ne legyen kajaszag. Jah, és a konyháról az ajtót levetette apámmal, mert hogy nem akarja elrejteni a konyhát, mert hogy az milyen szép, páraelszívó meg nincs. Bocsi ha hosszú lett, csak úgy felidegesít, hogy mindenért problémázik, ezért vagyok kíváncsi hogy nálatok hogy van ez??
2011. szept. 21. 20:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor van időnk főzni, akkor főzünk, ha 8-9 óra akkor, akkor :D
2011. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Na, jókor olvastam ezt a kérdés. A férjem most pucolja a krumplit, amit most kezdek majd főzni, és mellette most készítem a fasírtot is. (Szintén anyukámmal élünk)
2011. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Akkor főzök, amikor akarok. Leléptem otthonról, pont azért, hogy az ilyenekkel ne szekáljanak.

Mondjuk a főzés speciel sosem volt probléma, mivel anyukámnál el van szeparálva a konyha, és vagy 40 m2. Bőven elférnek a szagok benne :D

2011. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha valamit megkívánunk, simán elkezdek főzni!
2011. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
14%

ha csak ilyen 10perces kajákról van szó,az még nem zavarna. De ami nagyobb rumlival jár,az már igen.


egyébként van oka mérgelődni?

összepakolsz magad után?

2011. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Összapakolok magam után, elmosogatok, eltörlöm a pultot. Ő szimplán csak a főzéssel járó szagokat nem szereti. Egyébként anyám heti 1-2 alkalommal szokott főzni, és azt sem szereti, ha pl én hétvégén nekiállok és egy 2-3 órán át tartó, kalácsot vagy valami hosszadalmasabb dolgot csinálok. Kiszedi a kezem alól a dolgokat, kérdezgeti, hogy kell-e, hiába mondom hogy kell, van hogy a lisztet komolyan mondom 10szer veszem elő, mert elpakolja, és felettem áll!! Pedig direkt akkor kezdek el valamit csinálni, hogy véletlenül se zavarjak senkit! Először elkezdi fikázni, hogy ezt nem igy kell, hanem amúgy.. A végeredményt is fikázza, aztán a felét megeszi. Elviselhetetlen. Az anyósom is már rájött, meg is kérdezte, hogy anya azért nem szokott főzni, mert nem szereti utána takarítani? Hát eltalálta, pont ezért nem. De utánam nem kell, és mégis raplizik. De egyébként mindenbe beleszól! Az élet minden területén.
2011. szept. 21. 20:10
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
ehhh..én van, hogy este 11 kor kezdem el, pedig ffi vagyok, de a munka miatt ha nincs idő, ez van, enni meg csak kell
2011. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Áááá ez nálunk is így működik sajnos,csak nekem nagymamám csinálja ezt... Még jóhogy csinálok egy rántottát vagy valamit ha éhes vagyok. Ma meghallja a zajokat a konyhában,máris szalad ki és nézi,hogy mit csinálok,és elkezdi mondani,hogy minek kell már ilyen későn ezt csinálni. A hálószoba ajtót persze nem zárják magukra,így minden zaj beszűrődik,és ha rájuk zárom,akkor meg az a baja,hogy nem "szellőzik a szoba". Akkor ki kell nyitni az ablakot,nem? Na mindegy,rémes helyzet. Megértelek.
2011. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
*Ha
2011. szept. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ideje lenne elgondolkodni hogy megéri-e együtt élni....
2011. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!