Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-as pasik, gyerek kérdés?

30-as pasik, gyerek kérdés?

Figyelt kérdés

Elsősorban 30as pasikhoz szólna a kérdés (de természetesen jöhet bárkitől), hogy ti hogy jelzitek a párotok felé, ha családot szeretnétek alapítani?

Én 24 vagyok, a párom 34 és ez érdekelne, én már nagyon szeretnék családot tőle.

Még a nyáron megkérdezte, hogyha úgy adódik, lennék-e a felesége, természetesen igent mondtam. Azóta még nagyon sokszor felhozta ezt a témát, de konkrétan még a kezemet nem kérte meg.

Én kérdeztem tőle, hogy alapítana velem családot és azt modnta erre, hogy csak velem. És hogy velem akar lenni élete végéig, és azután is. Nagyon szeret, ezt érzem. De hogy adagoljam be neki, hogy én már babát szeretnék? Vagy ti pasik hogy adjátok ezt a lány tudtára?


Köszi előre is! És bocsi, ha zavaros voltam.


2011. okt. 12. 14:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%
Ja. Főleg, hogy később nagyobb eséllyel gyártanak génhibás gyereket. Te hülye barom.
2017. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!